Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy betegség?...

Szerintetek ez egy betegség? Ha igen, mi lehet a bajom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. 13 és fél éves lány vagyok. Tavaly januárban...rám jöttek..néha olyan órák h..20 perc alatt rengeteg kaját ettem és főleg hizlalót , de nem tudtam abba hagyni. Ebben az a furcsa, hogy kövér vagyok és pont fogyni szerettem volna. Aztán miután ettem megbántam hogy ennyit és hogy egyáltalán ettem, ekkor kihánytattam / öklendeztem a kaját. És ez így ment egészen nyárig ugyan is nyáron karcolgatni is kezdtem a kezemet..mert utána sokkal nyugodtabb lettem. 1-2 barátnőm tudta ezt az egészet , (Ők nem erre fele laknak hanem sokkal messzebb).

Viszont December végén elmondtam(meg írtam neki emailban pontosabban) mindent osztály főnökömnek mert ő hihetetlen rendes és bírom őt. Vissza írta, hogy Meg leptem ezzel a levéllel és, hogy sokan nem találják magukat ilyenkor meg stb. és ajánlott egy pszichologúst nem messze innen . Viszont azt is mondta anyuéknak tudniuk kell a hánytatásról. És igaza van de képtelen lennék a szemükbe mondani. Tanár néni azt is felajánlotta hogy mennyünk át hozzá és segít. Mióta decemberben elmondtam neki azóta...iszonyú nehezen ..van úgy, hogy remegtem és...vert a víz mert annyira hánytatnom kellett, viszont nem igen tettem de rengeteget ettem mikor nem akartam..és..pár nappal ezelött újra megtettem hánytattam magam..és nem tudom másképp el képzeni kajálás után az életet mint , hogy ne hánytassam meg magam. Tanár nem tudja h újra hánytattam. Viszont egyre gyengébbnek érzem magam. Tudom el kell mondanom a szüleimnek csak nem bírom..nagyon félek..

Tudom, hogy a hánytatással nem igen lehet fogyni de jól esik az is ha nem hízok. Engem mindig a súlyommal piszkáltak..

Mikor meg hánytatom magam utánna sokkal könnyebbnek érzem magam.

Kérlek...segítsetek....ez egy betegség? Ha igen akkor mi lehet? Én nem akarok korházba menni ha ez egy betegség...nem akarom, hogy mindenki meg tudja...(félek nagyon)

Válaszokat előre is köszönöm <3


2012. febr. 8. 13:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
De belegondolni is iszonyú h dokihoz :s és nagyom tartok ettől...
2012. ápr. 5. 14:44
 22/24 anonim ***** válasza:
Most akkor mitől/kitől tartasz pontosan?
2012. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
nem tudom....talán h anyuék másképpen fognak viselkedni velem..és nem akarok több figyelmet...meg ha eljárok dokihoz soha nem fogják elflejteni
2012. ápr. 6. 18:59
 24/24 anonim ***** válasza:
Miért viselkednének másképp? Egy darabig, amíg meg nem gyógyulsz valószínű többet fognak veled törődni (és ez rád fér) de utána minden a normális kerékvágásban fog menni.
2012. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!