Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Évek óta zúg a fülem, el kéne...

Évek óta zúg a fülem, el kéne mennem a fül-orr-gégészetre, vagy nem tudnak vele mit kezdeni?

Figyelt kérdés

Már több éve észrevettem, hogy állandóan nagyon magas frekvenciájú hangot hallok mindkét fülemből, nem hangos, csak akkor hallom, mikor csönd van, és akkor is, szinte „keresnem kell” a hangot, mert annyira magas.

Nem erősödik, nem gyengül, de nem is múlik el.

El kéne mennem ezzel a fülészetre, hogy megvizsgálják?



2012. febr. 3. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ahogy irad!irány a fülészet!!!
2012. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Basszus..Mér vártál idáig? Menj el mihamarabb.
2012. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy majd elmegyek, ha erősödik, meg nem igazán foglalkoztam vele.
2012. febr. 3. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Értem, de menj mihelyst tudsz! Kitudja mi van, mitől van?..
2012. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia,először is menj el a háziorvosodhoz,ő megnézheti a füledet.utána kérj időpontot a fül-orr gégészetre,és ha ott sem találnak semmi rendkívülit,akkor vissza házidokihoz,és kérj beutalót,ideg sebészetre és kardiológiára.A fülzúgást,okozhatja nem diganosztizált,szívprobléma,magasvérnyomás,agydaganat.Ezek a komolyabb problémák,nem akarlak megijeszteni,de ha valami ennyire tartós,akkor ne legyél már ennyire here hogy nem vizsgáltatod ki.Nem bírom az ilyen embereket hogy itt kérdezgeti hogy szerintetek elkéne mennem?!!!IGEN ELKÉNE MINÉL ELŐBB MERT LEHET HOGY EZALATT A PÁR ÉVE ALATT 20X-SÁRA NŐTT A DAGANAT A FEJEDBEN.
2012. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak mivel semmit nem tudok a fülzúgásról, és hogy milyen betegségek tünetei lehetnek, és időm sem nagyon van eljárogatni fül-orr-gégészetre, egyszerűbb volt itt feltenni a kérdést, hogy egyáltalán érdemes-e elmenni, vagy csak vesztegetem vele az időmet.
2012. febr. 4. 23:18
 7/7 anonim válasza:
75%
Teljesen jóltetted, hogy megkérdezted. Ennyi erővel bármi kis fájásom van, már szaladnom kellene a dokihoz, mert biztos rákos vagyok azon a tájon.... Ne túlozzunk már. Szerintem meg aki ilyen rettegésben él, az már attól rákot fog kapni hogy agyonparázza magát. Én egyébként pl. senkit nem tanácsolnék arra, hogy térdfájással orvoshoz menjen. Fájdalomcsillapítókat írnak fel, meg esetleg placebót.
2012. szept. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!