Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy baj lehet, ha Béres...

Nagy baj lehet, ha Béres cseppet szedek úgy, hogy fémallergiám van? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma vettem egy 4-es csomag Béres cseppet. Eléggé gyenge az immunrendszerem, fáradékony vagyok, keveset eszek. Gondoltam ezzel kicsit helyrerázom magam.

Előbb olvasom a betegtájékoztatót, amiben írják, hogy nem szedheti, akinek fémallergiája van.


Nálam a következő a helyzet(amiből fémallergiára gyanakszom): nem tudok semmilyen bizsu ékszert hordani, mert egyből viszket a bőröm, ahol viselem, s kipattog.Fülbevalónál(bizsu): viszket a fülem, és bedagad.

Ezért nem tudok semmilyen bizsu ékszert hordani.


Kérdésem:

1. Azért vagyok a bizsu ékszerekre érzékeny, mert fémallergiám van?

2. Ha folyamatosan szedem a Béres cseppet, lehet komolyabb bajom tőle?


Igazából azt se tudom, hogy milyen fémre vagyok allergiás+ most adtam ki majdnem 4000 Ft-ot Béres cseppre, sajnálnám kidobni.


Aki bármelyik kérdésemre tudna választ adni, vagy saját tapasztalatát leírni ezekkel kapcsolatban, megköszönném!


2012. jan. 30. 16:42
 1/2 A kérdező kommentje:

Végülis a bizsu viselése során a nikkelre és krómra érzékeny az ember.


Ilyen esetben sem érdemes Béres cseppet szedni?

2012. jan. 30. 16:53
 2/2 anonim válasza:
Nekem is fémallergiám van jelenleg,csak nekem attól hogy vettem egy új farmer nacit,és belül a fenék résznél van a nadrágban egy pici fém része,és az hozzáér a fenekemhez amitől ha leülök kipirosodik a fenekem egy-egy pontban és viszket. Én neogranormonnal kenem naponta 3x,és az hatásos. Az pedig hogy fáradékony vagy,keveset eszel az nem tudom mitől lehet de ajánlanám hogy elmenj vérvételre,egy nagy labor vizsgálatra,ott minden kiderül. Bár nem tudom szedsz-e ez ellen vmi vitamint vagy sem,de ha nem akkor szedhetnél mert az jót tenne. Lehet sokat stresszelsz vagy olyan ételeket eszel amiben sok a szénhidrát az leszívja az energiádat. Egyél sok gyümölcsöt,illetve csinálj gyümölcsturmixot,az nem csak egézséges de finom is. Esetleg ajánlom az activia italt. Az is nagyon finom és egézséges is. ;)Illetve egyél fehérjedús ételeket amitől energiára kapsz. Vagy még ajánlom neked ezt: [link] 19/L
2012. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!