Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Fémallergiám van?! 14/l

Segítség! Fémallergiám van?! 14/l

Figyelt kérdés
Piros foltok vannak a hasam alján.Szerintem a gomboktól meg a sok fémtől lehet..hogyan tűntethetem el?Eddig még nem volt ilyen problémám.
2012. jan. 4. 17:41
 1/6 anonim válasza:
Csomgaold papírba a gombokat...Ne hordj fémet, ami a börődhöz ér..
2012. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sebtapasszal ragaszd le a gombnak azt a részét, ami érintkezik a bőröddel, hogy ne irritálja, és menj el bőrgyógyászatra.
2012. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké..köszönöm.:)
2012. jan. 4. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt, voltam bőrgyógyásznál, de nem jött rá, mi ez, én magam jöttem rá, hogy fémallergia. Ha nem ér hozzá a bőrödhöz a fémcsat vagy gomb, akkor magától begyógyul, de maga az allergia elmúlni nem fog. Ki kell tapasztalni, melyik öv, nadrággomb a hunyó.
2012. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez pech, mert a fémallergia nem gyógyítható. Kerülni kell mindenféle érintkezést az allergiát kiváltó fémmel. Ha már kijöttek a pöttyök, próbáld ki rá a Silicea gélt (DM, gyógynövényboltok)és vegyél körömvirágos hintőport. Ezek csak a tünetek visszaszorítására valók, de többet nem tehetsz.
2012. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is fémallergiám van. De én neogranormonnal kenegetem amitől a piros folt elmúlik,de ahogy az előző válaszolók mondták az allergia sajnos megmarad továbbra is.
2012. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!