Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El lehet hagyni a gyógyszert?

El lehet hagyni a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Lokrent írt fel az orvos(béta blokkoló) erős szívverésre. Olyan érzésem volt, mintha ki akart volna ugrani a szívem. Egy hónapig nem fordult velem elő, hogy nagyokat dobbant volna a szívem, aztán a napokban nagyon nagyon stresszeltem az egyik vizsgám miatt és rá egy napra megint elkezdett nagyokat dobbanni aztán egy napig nem aztán megint újra. Elmentem orvoshoz és Ő írt fel nekem Lokrent napi egy szemet kell bevenni. Úgy félek ezektől a gyógyszerektől, nem akarok szívbeteg lenni!!! :(
2012. jan. 30. 14:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Elmehetsz beutaló nélkül. Én elmentem a kórházba, végülis nem kardiológiára, hanem a mellette lévő ajtóhoz a belgyógyászatra hívtak be. Csináltak két ekg-t, mert az elsőnél nem csipték el az extrát, csak a másodiknál, meghallgatta az ütőeremet a nyakamnál, megtapogatta a pajzsmirigymet, azt mondta kamrai extra, fizikális, nem kell vele semmit csinálni, csak ha zavar nagyon, hát engemet zavart. A háziorvos írta a Betalocot, itt meg plusz ajánlott mellé magnéziumot, a vérképem is teljesen jó lett.
2012. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A körzeti orvos írta fel vagy kardiológus?
2012. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem is semmi vizsgálat nélkül írta fel, csak a pulzusomat nézte abban érezte az extrát, akkor írta fel, ja meg vérnyomást mért. Mondjuk az én háziorvosom szintén belgyógyász. Ezek teljesen általános gyógyszerek, ártani nem fognak. De azért tényleg jobb tudni, hogy mi az oka, a stressz, esetleg szervi baj. De én nálad is inkább a stresszre gondolok.
2012. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ja én előbb háziorvosnál voltam, ott kiírta a Betalocot, de utána volt, hogy egész nap tartott, azért mentem be a kórházba.
2012. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Körzeti (általános) orvos írta fel. Magán rendelés keretében még nőgyógyász is amúgy.
2012. jan. 30. 15:18
 16/22 anonim ***** válasza:
A XV. kerület, Rákos útra például kell beutaló. Nem tudom, máshol hogy van, lehet, hogy helytől függ.
2012. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Vidéken lakom, nem Pesten.
2012. jan. 30. 15:28
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem neten utána tudsz nézni, kell-e beutaló.
2012. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én Hódmezővásárhelyen lakom. És nem kellett, bementem, hogy egyfolytában érzem az extrákat.
2012. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nekem vagy egy hónapig egyáltalán nem volt ilyen panaszom, most megint elkezdte, de előtte ért stressz.. mostmár a végére akarok járni mi a bajom, de nem úgy, hogy semmi vizsgálat nélkül szívgyógyszert írnak fel.
2012. jan. 30. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!