Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Torna közben recseg a térdem,...

Torna közben recseg a térdem, de csak a bal. Kellemetlen érzés. Olvastam, h izületi lehet a dolog, de mi az oka, h csak az egyik térdem ad ilyen hangokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 22:46
 1/3 anonim válasza:
lehet erősebb terhelést kapott aza térded vagy csak meglazultak az inszalagok és azért de lehet ha porccal van baj de érdemes megnézetni orvossal .. de ha nem mész orvoshoz vannak edzőknek direkt porc és izületerősitők drága kb 5000 ft de kb 2 hónapra elég edzőtermekbe árulnak !
2012. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem egy éve recseg a jobb térdem, de nagyon MRI-n ki mutatták hogy le van válva egy porc..műtenek jövő héten, ki kell venni, mert azért recseg mert hozzáér a csonthoz és azt "karcolj".....

de neked hogy recseg? nem csak ugy mintha a kezed kirppantanád, és fáj is mert nekem igen.

2012. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert már több éve észrevettem, csak mindig ráhagytam. Mostanában felment pár kiló, és nekikezdtem napi szinten edzeni, és ahogy a bal lábamat hajlítgatom, egyszerűen nem tudom végigcsinálni, mert annyira rossz. Más helyzetben még nem vettem észre, tehát nem zavar másban.
2012. jan. 29. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!