Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A combom tetején a fenekemen...

A combom tetején a fenekemen fehér csíkok?

Figyelt kérdés

20/L vagyok,és 1-2hónapja jelentek meg ilyen fehér csíkok oldalt a combon tetjétől.Először azthittem viszér lehet ,de az furcsa lenne ebben a korban,és az érszínű.

Való igaz hogy igen sokat ülök (tanulás,stb)de mindennap tornázom is.Valaki valami ötlet hogy mi ez?


2012. jan. 24. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
stria
2012. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha gyögyház színű, halvány nagyon kicsit bemélyedő csíkok, akkor azok a kötőszövet apró szakadásai, pl. testsúlyingadozástól, mert a bőr nem tudja "követni" a sorozatos tágulás-összehúzódást. De lehet egyszerűen alkati dolog is. Testmozgás, sok folyadék, masszázs, speciális erre való krémekkel, valamint terhességnél fontos majd az elejétől kenegetni a hasat, szintén erre való krémekkel, mert a hasad is csíkos lehet. De ne aggódj, mert nekem alkatilag megvan, már kb. 16 éves korom óta kicsit csíkos a csípőmnél, a 4 kg-os babámat pedig egyetlen hasamon következő csík nélkül hordtam ki:)
2012. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*hasamon keletkező
2012. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó : ezeket nevezzük striák-nak...
2012. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy ezek a striák, de a kérdező szerintem nem, és lehet, hogy így jól kiegészítettük egymást, hogy te megnevezted, én meg "megmagyaráztam":) , mret szerintem a kérdezőnek ez nagyon új jelenség.
2012. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, és a te válaszod még nem látszott, amikor írni kezdem:)
2012. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

semmi gond, nem kötekedésből írtam :)

most már utána se kell néznie,mert a definíciót is tudja,és a magyarázatot is :)

2012. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez stria, de ne aggódj, ez semmit nem vesz el a szépségedből. Fiú vagyok.
2012. jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!