Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van ilyen heghez hasonló...

Miért van ilyen heghez hasonló fehér csík a combomon ill a fenekemen?

Figyelt kérdés
Mind2 oldalon van, olyan mintha heg lenne. Ma vettem észre de nem olyan feltűnő, kitudja mióta van ott. Olyan mint másnak műtét után...de éengem soha nem műtöttek pláne nem ott. Ha végighúzom rajta a kezem akkor tényleg olyan mint egy heg...nagyon kicsit domború...
2009. júl. 6. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
vmi bőrhiba. vagy növési csíkok??
2009. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
37%
narancsbőröd van.
2009. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem az állandó hirtelen fogyás - hízás párostól alakultak ki ilyen "tehességi csíkhoz" hasonlók ugyanígy a combomon.ha elmész barnulni kicsit ki fog fehéredni de akkor már nem lesz annyira feltűnő
2009. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább stria, fogyás, hízástól, esetleg növéstől. A bőr nem tudott ütemesen tágulni, hanem hirtelen nyúlt meg.
2009. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most kicsit utána néztem, stria a legvalószínűbb de fogyás hízás nálam nem valószínű...tartom a súlyom régóta...
2009. júl. 6. 15:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Stria, nem narancsbör, nem összekeverendö! A jojo effektusnak vagy ôröklési hajlamnak vagy hirtelen növésnek kôszönhetjük! Vegyél masszàs kesztyüt, hasznàld mindennap, hideg-meleg vàlto zuhany és igyàl rengeteget!
2009. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a növéstől, fogyás után jelenik meg, nekem a növéstől repedt fel majdnem mindenem.
2009. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ez akkor biztos h az? Mit lehet ellene csinálni? Am én nem is híztam fogytam mostanában. Max 1-2 kiló oda-vissza de semmi több. Tartom a súlyom már nagyon régóta. Nem is nőttem szintén régóta.
2009. júl. 6. 16:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha jól hallottam vannak rá speciális krémek, amelyek állítólag megszünteti.
2009. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!