Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány éves kortól nő a mell?

Hány éves kortól nő a mell?

Figyelt kérdés
Hát nemrég töltöttem be a 14-et,és semmi mellem sincs...az évfolyamtársaim közül már mindenkinek...:(( Egyébként vékony is vagyok..genetikai alapon..mikortól nő a mell és kb.meddig?

2012. jan. 24. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Van akinek már 8-9 éves korától kezd nőni a cicije, de Veled sincs semmi gond, csak egy kicsit későn érő vagy? Más serdülőkori testi tüneted sincs?
2012. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a dolgot nagyon nehéz megfejtni mert pl. Nekem (13/L) Tavalytól nő a cicim.Barátnőmnek pedig nyolc éves korától nő a melle neki kb. 2x akkora melle van mint nekem.Én még igazán nem hordhatok melltartót csak cicifixet mert nincs akkora méret és az kényelmetlen lenne.barátnőm már régóta melltartót hord. Szóval nem tuddom. általába az anyuka "méreteit" örököljük. Bocs a fogalmazásért. Remélem tudtam segíteni :)
2012. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.-> hát azt hiszem nincs! :)

2.-> nyugi értem,értem.:) hát anyukámnak sincs valami nagy melle...de általában mindenbe az unokatestvéremre hasonlítok..és neki azért elég nagy cicije van,nem azt mondom h óriási de nagy.xd.:)

2012. jan. 26. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hogy érted azt, hogy azt hiszed nincs? Csak tudod, hogy szőrös-e a puncid, és a hónaljad, és van-e fehérfolyásod?
2012. jan. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!