Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek elmúlasztására mit tegyek?

Ezek elmúlasztására mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb 1 órája elkezdett fájni a fejem bal hátsó oldala. Vettem már be 2 fajta gyógyszert is, próbáltam a hideg, illetve meleg vizes borogatást, fejmasszírozást, halántékra illóolaj kenést is. Folyamatosan iszok vizet is, hátha elmúlik, de csak rosszabb lesz. 10-15 perce elkezdtem remegni és szédülni is.

Valakinek van valami ötlete, hogy hogyan múlnának el ezek a lehető leghamarabb?


2012. jan. 24. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ritkán fáj a fejem, de ma két óra körül elkezdett fájni. Lehet a hidegfront is hozzájárul. Nekem be szokott válni a szénhidrát, méz fogyasztása. Meg kellene mérni a vérnyomásod is.
2012. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tetris ***** válasza:
HA ennyire rosszul vagy, mindenképpen le kellene feküdnöd. Az is lehet, hogy felnyaltál valami vírust, és éppen kitörni készül rajtad valami kiadós influenza. Ettél ma már valamit? Az is lehet, hogy csak a vércukrod esett le.
2012. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!