Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Mit tegyek, hogy kijöjjön?

SOS! Mit tegyek, hogy kijöjjön?

Figyelt kérdés

Nagyon meg vagyok fázva,tegnap lázas is voltam,doki írt fel antibiotikumot,acc-t is szedek,köhögök,a fülem teljesen el van dugulva,odament a váladék.Ha én megfázom,akkor nagyon nehezen akar kijönni,de most még annál is nehezebben.Az orromon nem kapok levegőt,az is el van dugulva,hiába használok orrsprayt vagy inhalálok,semmi sem segít:(

Nincs vmi ötletetek,hogy hétfőig jobban legyek,és hogy meginduljon a takony?


2012. jan. 21. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
vágjál fel jóóóóó sok hagymát, miközben mélyeket szippantasz
2012. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Forró fürdő, utána egy finom, forró leves, vagy tea..aztán irány az ágy, jól beöltözve, minimum 5 takaróval:)) Közbe meg nézz valami jó filmet/mesét/sorozatot, vagy aludj egy hatalmasat:)

Jobbulást:)

2012. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem konkrétan a kérdés, de remélem tudod, hogy az ACC befolyásolja az antibiotikum hatását így minimum 2 óra követési távolsággal szedd a kettőt.

Amúgy fokhagyma, sok folyadék, sok alvás, és esetleg napi 1 csésze borsmenta tea, mert segít kiizzadni a kórokozókat.

Jobbulást

2012. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2012. jan. 21. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Kamilla teával gőzöld az arcodat. Hajolj a teával teli tál fölé és teríts a fejedre egy törölközőt. Ez általában beválik. Csak vigyázz hogy ne legyen túl forró.
2012. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!