Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van kipattogva a hátam?

Dikkmánöcsém kérdése:

Mitől van kipattogva a hátam?

Figyelt kérdés
már kb 1 éve ki van pattogva a hátam, pattanásszerű dolgokkal. néha 1-2 még be is gennyesedik, vagy gyullad. ez mitől van, illetve mit tudnék vele kezdeni? tudom hogy hülye voltam hogy még nem mentem bőrgyógyászatra, de mostanában tervezem. viszont addig is, ha valakinek volt már ilyen, vagy tud róla valamit, az válaszolhatna :)
2012. jan. 18. 02:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld meg a szolit,sok havernál segített! Vagy próbálj szalicilsavas tusfürdőt használni,pl.avon-ost,vagy vegyél testradírt,és azzal jó alaposan dörzsöld meg a hátad! Ez lehet izzadástól,és portól,vagyis a kettő együtt... zsírosabb a bőröd,gondolom fent sokkal több ilyen pötty van,mint lent derék tájban! Páromnak még csak kezdett előjnni,és a bőrradíros tusfürdő segített,és elmúlt! Ja,és nem szabad a fürdő,inkább a tusolás! Csodát ne várj,nem egy nap alatt múlik el,de egy-két hét rendszeres használat,és javul! :)
2012. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!