Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megmondjam neki, hogy talán...

Megmondjam neki, hogy talán tüdőrákos?

Figyelt kérdés

Édesanyám asztmás de július óta erősen köhög, hiába a gyógyszer. Tegnap végre sikerült elrángatni az orvoshoz, aki a papírra ráírta ugyan latinul, hogy a "bal tüdőlebenyben daganat?", de anyunak nem mondott semmit, csak annyit hogy jobb lenne, ha elmenne táppénzre, és elküldte egy csomó vizsgálatra. Ugye a kérdőjel azt mutatja hogy nem biztos a daganat, gondolom neki ezért nem is mondta, csak én megnéztem itthon a neten tegnap este... Nem kívánok senkinek se olyan éjszakát... Anyu is is izgul persze, de ő azt hiszi, hogy TBC-s... csütörtökön derülne ki pontosan, hogy mi a baj...


Tehát akkor röviden összefoglalva: Megmondja neki hogy mit írt az orvos, vagy hagyjam viszonylag boldog tudatlanságba, a doki is nem véletlenül titkolózott?


Tudom kicsit hosszú lett, köszönet előre is azoknak akik elolvassák és válaszolnak.


2012. jan. 10. 20:28
1 2
 11/11 anonim válasza:
Sajnállak. És most hogy van mennyire veszélyes a daganat?
2012. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!