Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy jobban...

Mit csináljak, hogy jobban bírjam az italt?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem ez a világ legnagyobb problémája,és hogy foglalkozhatnék mással is...stb.De most légyszi,a kérdésre válaszoljatok!Nem bírom vmi jól az italt,sőt szinte egyáltalán nem.Pálinkától rosszul leszek,már egy felestől is,utána minden kijön belőlem.Vodkát,sört,bort bírom,de mást nem nagyon,illetve még nem ittam.Elég gáz,hogy mindig én iszom a legkevesebbet,vagy hogy én dőlök ki legelőször.

19/L


2011. dec. 30. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
mindenképp egyél előtte jó zsírosat és sokat, az valamelyest megköti az alkoholt. másrészt ne keverd az italokat mert akkor lehet a legkönnyebben berúgni. harmadrészt meg a buli elején inkább sört igyál, vagy olyat amiben kevés alkohol van, ne egyből a töményt. és tényleg nem kell sokat inni egyszerre. pl 1 0,5 l-es sört igyál meg 1,5-2 óra alatt. igyál néha egy kis tejet is.
2011. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó, tudom hogy nem kioktatást vársz, de nem vagy normális.. Miért lenne gáz, hogy te iszod a legkevesebbet?? Ne járj olyan társaságba, ahol menőnek tartják a beb*szást, mert könnyen alkoholistává lehet válni.. Szerencséd van, mivel nem bírod, így kisebb a valószínűsége, hogy rászoksz.
2011. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne keverd a piákat, határozd el magad 1 fajtánál, és minden egyes pohár után igyál 1 pohár vizet, és rágcsálj közben. Így bírni fogod.
2011. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!