Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rivotril szedése?

Rivotril szedése?

Figyelt kérdés

Most először voltam pszichiátrián pár napja, rivotrilt kaptam.

És hát nem érzem úgy annyira hatna.

Az adagolás, reggel 1 fél, este egy egész, mondta a doki estére azért egész tudjak aludni.

hát hajnal 4ig voltam így is fent és mellé meg edzettem, meg fekvőtámasz stb...

Baj lenne ha többet vennék be? Mondjuk 1 nap egyszerre 2 dbot

Tegnap is bevettem egy felet reggel, este pedig egy egészet amit alig vártam, de nem is hat szinte semmit.


0,5mg kiszerelés.


Köszi a válaszokat



2011. dec. 24. 20:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A négy darab durva. Én is egyensúlyzavarokkal küzdöttem és néha ma is. Rájöttem ezek a zavarok akkor vannak amikor ideges vagyok. Pánikosként nem tudok mást ajánlani mint tényleg le kell rendezned magadban a problémáidat nekem sem ment másképp sem pedig könnyen.

Aztán még bevetettem az önszuggesztiót: Vidám kabarékat hallgattam, behunytam a szemem és kellemes megnyugtató dolgokra gondoltam,kellemes nyugtató zene, másként szemléltem a dolgokat, eldöntöttem mi az igazán fontos és el kellett döntenem hogy tényleg min érdemes idegelni. Persze semmin de akkor is nem szabad elengedned magad. A lebegés nem megoldás csak a probléma elfedése. A legfontosabb a nyugalmad megőrzése mindenáron! Menni fog nekem is ment persze nem azonnal egyébként meg a rivinek is vannak ilyen mellékhatásai arra vigyázz. Mint írtam fentebb ha nem oké a bogyó le kell cserélni. Ami másnak jó az neked nem biztos hogy beválik. Nekem adtak zoloftot is, a doki azt mondta, hogy a betegei boldogság gyógyszernek hívják mert tisztára helyreteszi őket. Hát lehet benne valami mert engem is tisztára helyretett és boldog voltam amikor leszedtek róla. Minden fizikai rosszullét az idegtől van és a gyógyszer nem mindig megoldás sokszor csak ront rajta. Amióta életszemléletet váltottam sokkal jobban vagyok. De idáig hosszú út vezetett.

2011. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hát valóban, jó látni ilyen határozott voltál, én is mindig is optimista voltam, sose volt az az eszembe hogy megölném magam vagy akármi ilyesmi, mindig is úgy álltam hozzá nem érdekel erősebb vagyok, de mikor érzem hogy hirtelen a nagy semmiből rám jön egy fajta szédülés, mintha valami ember lökne el, szinte mintha be lennék rúgva és teljesen letompulok akkor teljesen reménytelen leszek, és ezért akarnék valami gyógyszert mert ez elviselhetetlen, olyan vagyok mintegy zombi, mellesleg furcsa, bevettem most a reggeli meg az esti adagot egyben, azaz esti adag 1 egész, a reggeli pedig egy fél, tehát 1 egész és 1 fél darabot, és még így se érzek úgy nagy tompulást, bár meg kell valljam kellemesebb, picit mintha kihalt volna a szorongás meg félelem érzete, csak nyugodtan ülök, nem kábultan, nyugodtan.

Én a gyógyszerekre mankóként tekintek, és igen magunkban kell ezt leküzdeni, de most már úgy vagyok vele hogy itt az ideje pszichiáter is valami megpróbáljon segédkezni, vagy valami gyógyszer legalább letompítson, mert én ezt már unom, iskolába nem tudok normálisan járni, félek az utcán minden hülyeségtől, nem tudok bulizni menni félek rosszul leszek, nem tudok meginni 1 pohár bort mert elkezdem generálni azt hogy én hót részeg vagyok és hányingerem van.

Szóval elegem, az egészből nagyon elegem, és legszívesebben csak betompulnék és hagynám az egészet a francba.

2011. dec. 25. 00:32
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Na ja ezzel én is így voltam, nem mondom, hogy nem fáradtam bele néha piszkosul. A szeszt hanyagold mert a rivotril erős cuccnak van titulálva nem kell, hogy elszállj. Én is így voltam, semmi koncentrációs képesség, csak hagyjanak békén, félelem ha elindulok valahová. Mostanában is meggondolom mikor indulok el még mindig egy macera, de már nem annyira már erő tudok venni magamon ha menni kell. Azért is én vagyok az erősebb. Szerintem tényleg menj el egy pszichológushoz. Én nem jártam, fel sem kínálták. Mit tudtam én erről az egészről? Semmit. Csak annyit, hogy az orvosnál 3-4 órákat vártam és belül lélekben már örjöngtem mire bejutottam a dokihoz csak azért, hogy felírja azokat a rohadt recepteket. Innentől kezdve már nem volt kedvem beszélgetni csak lelépni minél hamarabb. Egyszer meglátta, hogy nagyon ideges vagyok és kitört belőlem, hogy csodálkozik? Ennyi idő alatt vonattal leérek a Szabolcsi rokonokhoz.

Egyébként, hogy valami vicces is legyen a dologban: A pad mögé a csempére felírta valaki azt,hogy: azért vagyok itt, mert nem vagyok itt. Na ezen legalább félórát elvihorásztam.

Egyébként ha össze-vissza szeded annál rosszabb mert nem tud normálisan beállni.

Javaslom egy hét múlva menj vissza és mondd meg a dokinak hogy ez lófütty adjon valami mást mert ettől a falnak mégy. A rivotrilnak van 2 mg-os kiszerelése is.

2011. dec. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Most úgy szedem reggel 1 egész, este 1 egész, de szinte már alig várom minél többet bekapjak, lehet hülye vagyok azt ráakarok már kattani.

De igy ahogy nyújt egy kellemes érzést, de nem nagy cucc... pszichiáterhez járok egyébként, ezt irta fel első alkalomra, nem is tudom minek, azt tudom természetesn nyugtató, de mindenki magyarázott mindent hogy JÚJJJJ!!! Ez a Rivotril atom cucc, hát bevettem egyet féltem is nagyon, aztán lenyugodtam, ennyi, de semmi olyan nagyon érdekes érzés nem fogott el, valami teljes nyugodtság.

Egyszer felcseszem magam beveszek lehet 2 dbot egyszerre reggel meg este is, bár ilyen hülye nem akarok lenni, de áh... szarok már az egészre, ezek a pszichiáterek is csak azzal foglalkoznak szerintem adnak valami gyógyszert kábuljál be azt szevasz, na nekem ez pont jó is lenne, csak valami jó cucc lenne már akkor...

Mondjuk egy 0,5mgos Rivotril kétlem kiütne, nem tudom mennyi az ami már nagyon durva de hallottam volt aki 30 szemtől is csak bealudt, én egyébként mikor beveszem egyáltalán nem érzem hogy na fú de aludnék egy nagyot, csak kicsit nyomás nehezedik a szememre ennyi kb.

Egyébként pszichiátrián vannak kemény tagok, én egy egész gyogyós családot láttam bemenni, hát azok... durva az egész family nem volt 100as, egy másik nő meg a rendelésnél berontott hogy a C vitaminok miatt meg fog halni, és nem meri szedni, mert vitamin kurát ajánlottak neki és neki már vagy 3 ismerőse halt meg vitamin kurától :D

2011. dec. 25. 20:37
 15/17 A kérdező kommentje:
Visszamenni egyenlőre azért nem akarok mert kb 5 órán át kell várni és különben is kontroll-ra vagyok kiírva, tehát leghamarabb jan 18.án megyek
2011. dec. 25. 20:37
 16/17 A kérdező kommentje:
Letettem, ez egy szar, az embert csak elbassza, mankó. Jobb ha nem is szeditek.
2012. jan. 25. 12:49
 17/17 anonim ***** válasza:
En melozok rendeszeresen sprortolok is kizdosport most bevettem 7db 0.5os rivot meg ittam ra 5 sort es azt mondom nem erzem meg annyira jol magam mint multkor amikor 10db 0.5 os xanax retardot veztem ne nem tudom hany sorre de az utan teljes nap emlekezet kesesemett na az jo volt ugy hogy ezektol nem kell felni nem harap egyikse sot semmi bajod nem lejet tole max bealsz se akkor is csak jol fogod magad erezni
2015. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!