Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rivotril szedése?

Rivotril szedése?

Figyelt kérdés

Most először voltam pszichiátrián pár napja, rivotrilt kaptam.

És hát nem érzem úgy annyira hatna.

Az adagolás, reggel 1 fél, este egy egész, mondta a doki estére azért egész tudjak aludni.

hát hajnal 4ig voltam így is fent és mellé meg edzettem, meg fekvőtámasz stb...

Baj lenne ha többet vennék be? Mondjuk 1 nap egyszerre 2 dbot

Tegnap is bevettem egy felet reggel, este pedig egy egészet amit alig vártam, de nem is hat szinte semmit.


0,5mg kiszerelés.


Köszi a válaszokat



2011. dec. 24. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vegyél be reggel is egy egészet nyugodtan
2011. dec. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Gondolom egyénenként változó. Én egy egésztől kifekszek
2011. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Rendben, és ha olyanom van hogy nem vettem be egész nap 1 dbot se de este beveszek egyszerre kettőt, akkor az probléma? Csak gondolván hátha jobban tudok aludni a nagyobb dózistól, mint szétosztva.
2011. dec. 24. 20:45
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát én bevettem reggel 1 felet, este pedig egy egészet, és hajnal 4ig voltam fent, úgy hogy mellé még testedzést is végeztem keményen, és ideges is voltam ugyanúgy :D
2011. dec. 24. 20:46
 5/17 anonim ***** válasza:
0;5-estől biztos nem fekszel ki. Én abból volt, hogy 2-őt vettem be egyszerre, mikor nagyon ideges voltam és épp, hogy csak éreztem
2011. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tehát ebből leszűrve gondolom nem hat a szervezetemre... kevés a dózis.

De nem szeretek kísérletezgetni, de ez így sokat nem ér.

2011. dec. 24. 20:46
 7/17 anonim ***** válasza:

Én már évek óta ezt szedem azért ne szedd össze vissza mert nem cukorka.

Én is ugyanígy szedem.Amikor többet szedtem nagyon álmos voltam tőle de aztán leszoktam a déli adagról.

Egyébként én is fent vagyok hajnalig és ez a jó hogy nem kábít be.Egyébként kell legalább 2 hét amíg hozzászokik a szervezet és teljesen beáll a hatása.Azért próbálj meg relaxálni, megoldani a problémáidat mert jobb leszokni róla.

2011. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Rivotrilnak nincs nagyon altató hatása, inkább felpörget. Max egyes embereknél
2011. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Várj 2 hetet legalább ha nem hat le kell cserélni mert minden bogyó máshogy hat mindenkinél. Meg kell találni a megfelelőt és az beállítani eleinte nem lesz egyszerű de utána már jobb lesz. Mindenesetre ne szedj be többet mint az előírás így végképp nem éred el a célt. Én amikor többet vettem be rosszul lettem. Persze ki hogy reagál rá...
2011. dec. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Rendben, de mit tanácsolnátok?

Nekem ez az adag lófitty, szeretnék egy normális el lazultságot érezni azért. Mert így olyan mintha lenyomtam volna 150 fekvőtámaszt és kész.

Eléggé félek a gyógyszerektől, mikor bevettem felet is mindenfélét beképzeltem hogy ilyen bjaom lesz, olyan bjaom lesz, de aztán lenyugodtam, sajnos ilyen hülye természetem van.

De hát csak nem halok meg napi 4db 0,5mg tablettától, vagy nem tudom.

Sportolok is mellé, de nagyon szorongós vagyok, és az egyensúly érzékem is rendszeresen rossz, ami nagyon bosszantó, szóval valami végre kéne ami már ezt az éves szenvedést elnyomja végre, mert dühít nagyon.

Bármilyen tanácsokat meghallgatok.

Köszönöm a válaszokat

2011. dec. 24. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!