Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha egy éve...

Mi van akkor ha egy éve lejárt nyugtatót vettem be?

Figyelt kérdés
xanax
2011. dec. 12. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Én is vettem már be fájdalomcsillapítót és utána vettem észre, hogy le volt járva. Semmi bajom nem lett, és elmúlt a fejfájásom is. Ha sokat vettél be akkor gond van, de nem attól, hogy le van járva. De a többit inkább dobd ki.
2011. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen, remélem nem lesz hátulütője

de most néztem hogy rossz a témakör, bocsi

2011. dec. 12. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond, a moderátorok úgyis átrakják majd, de legalább kaptál választ. Nem tudom miért vetted be, de nyugi és jobbulást! Inkább menj pihend ki magad.
2011. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen, most majd fogok tudni tőle.. talán :(

köszi

2011. dec. 12. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:
A lejárt gyógyszer nem szabad kidobni a kukába, mert veszélyes hulladéknak minősül. Be kell vinni egy patikába, ingyen beveszik, ők visszaküldik a gyártónak, akik majd megsemmisítik. A kérdésedre válaszolva pedig: fogalmam sincs, de ha rosszul érzed magad tőle, hívd fel az ügyeletet és ők elmondják, mi a teendő.
2011. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kidobás alatt én is ezt a módszert értettem. Szerintem ez természetes, hogy a kukába nem landolhat gyógyszer. Bocsi, hogy rosszul fogalmaztam.
2011. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod tőle.
2011. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

tényleg nem lett semmi mellékhatása, mint máskor

köszi a válazokat

2011. dec. 13. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!