Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincferdülésre tényleg jó...

Gerincferdülésre tényleg jó ha elmegy valaki kondiba?

Figyelt kérdés

Enyhe gerincferdülésem van és az ortopéd orvosom azt mondta hogy vagy mennyek gyógytornászhoz ,vagy járjak el kondiba és végezzek olyan gépeken gyakorlatokat mint például az evezőpad

18/F


2011. dec. 4. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan embert aki gerinctornával foglalkozik. Nem az evezőpaddal kell kezdeni, saját magad ne is kezd eddzésbe. Bízd a szakemberekre.
2011. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az úszást ajánlanám a kondi helyett.
2011. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gerincproblémákra én az úszást tudom ajánlani,nagyon jót tesz,és nem erölteti meg a gerincedet.A konditerem is jó,fekvenyomás...de azt csak fokozatosan szabad csinálni,nehogy megeröltesd a gerincedet,és súlyosabb problémáid adódjanak.Igyekezz változtatni a gerinferdüléseden,mert később problémáid lesznek belőle.
2011. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!