Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szűrés? Többi lent!

Szűrés? Többi lent!

Figyelt kérdés
A párom elszeretne vinni szűrésre, és félek hogy pozitív lesz. Hogyan működik ez az egész, és mi van akkor ha neadj isten pozitív lesz a teszt?
2011. nov. 24. 00:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bemész az eredményedért, közlik, hogy nem vagy az, kapsz róla egy papírt. Ha felmerül a gyanú, akkor behívnak, beszélnek veled, további vizsgálatokra küldenek. De még ebben az esetben is nagyon kétesélyes.
2011. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
És az eredmény még aznap megvan? vagy visszakell menni majd?
2011. nov. 24. 22:53
 13/21 anonim ***** válasza:
Vissza kell menni. Kb. egy hónap volt nekem, de én bőrgyógyászaton voltam, mint mondtam. Szűrőállomáson lehet hamarabb megvan, de ott is több hét.
2011. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget :-)
2011. nov. 26. 00:05
 15/21 anonim ***** válasza:
Én anoním szűrésen vettem részt és én is elég gyakran jártam el, de legutóbb a nővér aki levette a vért lecseszett, hogy túl gyakran járok, és hogy ez nincs ingyen és stb stb...
2011. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ne haragudj utolsó, hogy ilyen kitétellel élek, de ha ez igaz, az kib*szottul felháborító.

Én megkérdeztem volna, hogy egy csontvelő-transzplantáció mennyivel olcsóbb.

Komolyan, az agyam eldobom néha, hogy miket hallani az egészségügyből. Mondom, nem kételkedem én senki szavában, viszont én világ életemben szerencsés voltam, ezek szerint, hogy velem sosem bántak így.

2011. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én is felvoltam háborodva, de ezzel együtt szégyelltem is magam. Azóta is félek elmenni szűrésre.
2011. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ezer más helyre is el tudsz menni. Annyit csak megér, hogy kicsit távolabb menj, mint eddig, nem?
2011. dec. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, eleted minden vizsgalata ugyanabban az adatbazisban van, azonnal latjak, hanyszor es hol voltal, amint megnezik a TAJ-szamodat, hogy biztositva vagy-e.:)


Az pedig allando tarsadalmi vita, hogy meddig terjedjen a tarsadalombiztositas, es meddig finanszirozzuk a szándékos önpusztítás következményeit, ugyhogy mindig is lesz ezen a téren rosszallás.

2011. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Anonim szűrésen nem kérnek TAJ számot. Csak itt bukott meg a teóriád.
2011. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!