Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a lábujjam, mitől lehet?...

Fáj a lábujjam, mitől lehet? (Képpel)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy pár napja vettem észre mikor guggoltam, meg futottam és ugye minden lépésnél feszül, hajlik a lábujj, és olyan kicsi nyilaló érzés volt, és ez azóta is fennáll, pl. ha fekvőtámaszozok ugye ott is hajlik a lábujj, vagy egyszerűen ha sétálok is, így nem sok dolgot tudok sportolni, illetve tudok de egyáltalán nem olyan minőségben, mint azt amúgy. Nem emlékszem rá, hogy belerúgtam volna bármibe is vagy akármi. Itt a kép, hogy hol fáj. Forduljak sebészhez szerintetek?

[link]


(nem enyém a lábfej, a googlen találtam)


2011. nov. 17. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták, hogy húzódás lehet és krémet adtak rá
2011. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a lábujjamban? ráadásul csak a jobb lábfejemen fáj. olyan, mintha a csont fájna, de gondolom nem az hanem ízület lehet és akkor lehet meghúztam de mivel? guggolásokkal vagy mi?
2011. nov. 17. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!