Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyen a lábujjam? Képpel

Miért ilyen a lábujjam? Képpel

Figyelt kérdés

Nem nagyon merek nyitott cipőt felvenni mert olyan furcsa a lábujjam.

Kép:

[link]

Pedig olyan jó szandálokat láttam..

13/l


2011. jún. 17. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

mert így születtél. de ez ne fogjon vissza semmiben :D nekem is furcsák, csak nekem túl hosszúak. de ígyis felveszek papucsot


17/L

2011. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
genetika :/
2011. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a lábad valószínűleg nem a legszebb testrészed, de senki sem tökéletes.Úgy látom, elég fehérek, bár ehhez gondolom a fényviszonyok is hozzájárulnak.Barnulj egy kicsit, ha tudsz, sötétebb bőrszínnél keskenyebbnek tűnik egy kicsit az amúgy talán kicsit széles lábad(meg úgy látom elég kis lábad van).A körmeidet egy kicsit növeszd meg(nem nagyon, csak épp, hogy szép legyen) vágd őket egyenesre és fesd ki mindenképp valami halvány színnel (francia manikűr, azaz itt pedikűr is jó:)).

Olyan szandálok, papucsokat hordj, amik nem túl eltűnőek, próbáld a legszebb testrészedre helyezni a hangsúlyt.

2011. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsánat a sok hibáért, csak siettem. eltűnőek=feltűnőek
2011. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Fúúúh és még én hittem azt hogy nekem nagyon csúnya a lábam( bocsi) .. de ezzel nem tudsz mit tenni, nyugodtan vedd fel a papucsot vagy a nyitott orrú cipőt. :)
2011. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippet mindenkinek. :)
2011. jún. 18. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!