Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány nap kellene ehhez?

Bogee123 kérdése:

Hány nap kellene ehhez?

Figyelt kérdés
Voltam jégkorcsolyázni, és csak kétszer estem el...de a második esésnél orra estem rendesen, és nagyon fel van dagadva!:( Plusz annyira, hogy még az orrnyeregnél is, tehát majdnem 'átformálódott' az arcom:'( Borzalmasan rossz...de anya szerint nem tört el, csak nagyon megütődött. Szerintetek hány nap kell ahhoz, hogy begyógyuljon? És mivel ápoljam?:S Előre is nagyon köszönöm!
2011. nov. 6. 10:01
 1/7 anonim válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz... Nekem egy esés következtében letört egy porc az orromról és azt meg kellett műteni, mivel maradandó károsodás lett volna. Szóval szerintem go doki!
2011. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÚROSTEN!:'O rendben szólok anyának csak itthon sincs..jézusom:(
2011. nov. 6. 10:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Bár anyukám orvos...megkéne nézetnem, vagy menni is?
2011. nov. 6. 10:40
 4/7 anonim válasza:
Egy röntgent megérne a dolog, hidd el.
2011. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:( az ápolásról esetleg?:'(
2011. nov. 6. 10:54
 6/7 anonim válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de engem rögtön vittek műteni (helyi érzéstelenítés) és be is gipszelték, az rajta volt kb. egy hétig... Nem életem legjobb hete volt, az már biztos. De remélem, neked nem ilyen súlyos a sérülésed...
2011. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Anyukám holnap visz a GYEKbe és megröntgenezik. Én is nagyon remélem:( De ha rajta kell lennie, rajta lesz, az 100 hogy addig nem megyek suliba:)
2011. nov. 6. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!