Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik pici, pár hetes...

Miben alszik pici, pár hetes babátok és mivel takarjátok be? Hány fok van ehhez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
én polyaba altattam 2 hónapos koráig majd a takaroval
2011. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem már ugyan nem pár hetes a babám 3 hós pont ma :D de adok rá egy rövid újjú badyt fölé egy hosszú újjú pamut rugdalózót és még a rugdalózó alá hogyha kicsit hűvösebbnek találom a levegőt akkor egy zoknit és betekerom egy közepesen vastag takaróval amikor kijöttünk a kórházból irtó meelegek voltak és akkor is hasonlóan öltöztettem rövid body pamut rugi csak akkor vékony takaró és azt is néha letornázta magáról arra midig ügyelj hogy le fogja rúgni ezért öltöztesd kicsit vastagabban nálunk mostz éjszakánént 20-21 fok van a lakásba amikor voltak a nagy melegek akkor 25-28 ra le tudtam hüteni a lakást
2011. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lányomat body, rugi+takaróban altattuk ilyen kis korában.

később takaró helyett hálózsákban.

2011. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 hetes a kisfiam és pont úgy csinálom mint a második válaszoló. :)
2011. szept. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!