Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor szoktak kivenni vakbel...

Mikor szoktak kivenni vakbel mütet utan a varratokat?

Figyelt kérdés
Meg regebben mütöttek, de azota is fogllakoztat a kerdes, hogy mikor szokas kivenni a varratokat. Engem egy hetföi esten mütöttek, es szerda reggel mar ki is vette az orvos a varratokat, ami meg felszakadt. Nem volt tul korai meg kivennie?
2009. máj. 5. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem varrataim voltak, hanem kapcsok, pedig már 20 éve műtöttek. Ha jól emlékszem kb. 1 hét után szedték le. (Bár addigra én már egyet kiváncsiságból lepiszkáltam)
2009. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tehat akkor nagy valoszinüseggel tenyleg az orvos hibazot, nem?
2009. máj. 5. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy egy 7-10 cm-es seb másfél nap alatt nem tud összeforrni. Én nem engedtem volna, hogy kiszedje. (Lehet, hogy jött neki a nyaralás)
2009. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazabol konfliktusba kerültünk, es azt gondoltam, hogy ez a "bosszuja". Amikor viziten kerdeztek, hogy ki mütött, nem tudtam megmondani, ugyanis ö egy percre nem volt bent nalam, sem mütet elött, sem utana, a mütöasztalon meg nem beszelgettünk, es gondolom emiatt "elkapta" a vizetelö föorvos, mert rögtön vizit utan, tök idegesen jött hogy menjek (!!!!) vele, aztan az orvosi szobaban kivette. Nem akarok semmlyen "retorziot", csak kivancsi vagyok, mert en nyilvan nem ertek hozza, es nem akarok okoskodni, gondoltam több oka is lehetett, hogy felszakadt, csak furcsa volt, hogy a labamon a 6 centis sebböl a varratot kb egy het utan vettek ki, ezt meg 1,5 nap utan...
2009. máj. 5. 10:31
 5/5 A kérdező kommentje:
jah, es a "nyaralas", csak azert kizarhato, mert minden nap bent volt utana is a korhazban, mert ugye a felszakadt sebböl adodoan kisse meghosszitotta az en "pihenöidömet" :) amugy köszönöm a valaszt neked is :)
2009. máj. 5. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!