Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetne "leszerelni"az...

Hogy lehetne "leszerelni"az ilyen szobatársat?

Figyelt kérdés
Szobatársam elég érdekes ember,nappal alszik,éjjel éli az életét.Énekelgetni szok,meg elkezd kiabálni,késsel játszik az ágyban,járkál a szobában.Én meg a szomszéd szobában fekvő betegek meg nem tudunk tőle aludni,kértem,hogy tegyenek át máshova,de nem tettek át.Mit tegyek?
2011. szept. 10. 19:52
 1/10 A kérdező kommentje:
napok óta itt van,de még fürődni sem hajlandó,éjjel a budiba jár cigizni
2011. szept. 10. 20:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet vele csinálni, a kórház ilyen.
2011. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nappal meg horkol,mint 5 grizli medve
2011. szept. 10. 20:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez sokat segít, de mikor nagymamám volt kórházban ők is kifogtak egy őrültet, de miután megtépte a mellette fekvő nénikét leszedálták....

Amúgy nem nagyon lehet megszabadulni tőle, esetleg ha hálapénzzel átviszenek egy másik kórterembe, de...

2011. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor se tudsz mit csinálni. Én 10 ágyas kórterembe voltam, a mellettem lévő néni éjszaka kaparta a szekrényemet :D
2011. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

még felvételkor adtam borítékot,de mégse,még engem vonnak kérdőre,miért panaszkodom,hiszen a szobatársam alszik szinte egész nap,nem hiszem,hogy sok vizet zavarna-mondták a nővérek

csakhogy az éjjeli banzájt ők nem halljják,mert egész éjjel a fészbúkon ülnek meg a videómegosztókon

2011. szept. 10. 20:17
 7/10 A kérdező kommentje:
10 ágyas?úristen,és miért kaparta szekrényt?
2011. szept. 10. 20:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert már zizi lett öreg korára :D Szóval ne panaszkodj, vannak sokkal rosszabb körülmények. Ez egy kórház, majd kikerülsz onnan.
2011. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,kedves kérdező,vannak ettől sokkal durvább kórházi történetek.Pl,amikor én voltam bent,akkor a szomszéd szobában vagy karaoke partyt rendeztek a kedves betegtársak,vagy ordított a zene éjjel nappal...

vagy pl.bele.artak a zuhanyzóba,reggel mentem fürdőbe zuhanyozni,kishíján beleléptem

2011. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tatabike ***** válasza:
Ti meg zajongjatok nappal, hogy ne tudjon aludni. Talán elfárad, és akkor éjjel alszik. Én tuti félóránként felfújt nylonzacskókat pukkasztanék a füle mellett, mikor nappal horkol...
2012. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!