Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrszínű kis dolgok a vállon....

Bőrszínű kis dolgok a vállon. Normális ez?

Figyelt kérdés

A jobb vállamon (van a balon is de kevés) vannak sima bőrszínű kis dudorok , nem nagyon épp hogy csak kiállnak, de van belőle sok.

Kinyomni nem lehet, már próbáltam, fekete közepük sincs, egyszerűen bőrszínűek. A hátamon is van bár azok pirosak, de a hátamon nagyon kevés van belőle max kb 4-5 vagy 6-7. Az is a vállam fele. Nem fájnak, egyszerűen pirosak.


Ezek mitől vannak? Izzadtság kiütés lehet vagy valami más probléma van? Szőrtüsző?


Nektek van ilyen?


(u.i: gondoltam előbb itt megkérdezem, hogy ha teljesen természetes, vagy ártalmatlan esztétikai dolog akkor nem megyek vele bőrgyógyászhoz)



17/F


2011. szept. 3. 17:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
az egyiket megpróbáltam kinyomni de nem sikerült azért lett rajta pici seb......
2011. szept. 3. 18:51
 12/14 anonim ***** válasza:

láccódik ????????


ezen semmi nem látszódik, olyan homályos

2011. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

-.-

Azért láccanak a kis dudorok valamennyire...jobban sajnos nem tudtam lefényképzeni

2011. szept. 3. 19:18
 14/14 A kérdező kommentje:
*lefényképezni
2011. szept. 3. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!