Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrszínű kis dolgok a vállon....

Bőrszínű kis dolgok a vállon. Normális ez?

Figyelt kérdés

A jobb vállamon (van a balon is de kevés) vannak sima bőrszínű kis dudorok , nem nagyon épp hogy csak kiállnak, de van belőle sok.

Kinyomni nem lehet, már próbáltam, fekete közepük sincs, egyszerűen bőrszínűek. A hátamon is van bár azok pirosak, de a hátamon nagyon kevés van belőle max kb 4-5 vagy 6-7. Az is a vállam fele. Nem fájnak, egyszerűen pirosak.


Ezek mitől vannak? Izzadtság kiütés lehet vagy valami más probléma van? Szőrtüsző?


Nektek van ilyen?


(u.i: gondoltam előbb itt megkérdezem, hogy ha teljesen természetes, vagy ártalmatlan esztétikai dolog akkor nem megyek vele bőrgyógyászhoz)



17/F


2011. szept. 3. 17:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
javítás : nem nagyoK
2011. szept. 3. 17:30
 2/14 anonim ***** válasza:
szemölcs, a bőrgyógyászaton kezelik majd..ja és fertőző
2011. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szemölcs??

Hisz az vagy fekete vagy kemény tapintású, magyarul nem puha. :S

Amúgy itthon nem lehet semmivel sem kezelni?

2011. szept. 3. 17:54
 4/14 A kérdező kommentje:

Csak mondom, de szerintem ez nem szemölcs. A szemölcs ilyen :

[link]


és ami rajtam van az egyáltalán nem ilyen.

2011. szept. 3. 17:58
 5/14 anonim ***** válasza:
szemölcs sokféle van: [link]
2011. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De nem ilyen. Az uszodaszemölcs hasonlít rá, de nem olyan. Nem viszket semmi, nem fáj.


kb ilyesmi : [link]


azzal a különbséggel hogy a közepük nem fehér hanem sima bőrszínű az is

2011. szept. 3. 18:07
 7/14 anonim ***** válasza:
mibe kerül elmenni orvoshoz? ingyen van és ha időpontot kérsz, akkor várni sem kell sokat!
2011. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kérdezni se lehet? Talán valakinek van hasonló vagy stb majd ha nem találok rá választ akk elmegyek az orvoshoz -.-
2011. szept. 3. 18:29
 9/14 anonim ***** válasza:
nézd, ragozni lehet, a leírásod alapján 95%, hogy szemölcsöd van, ha gondolod, tegyél fel egy fényképet a válladról, de a vége úgyis az lesz, hogy orvoshoz kell menned
2011. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Feltöltöttem egy képet.


A képen jobb oldalon egy kis seb van, az nem az, a másik barna pötty meg egy anyajegy.


Remélem a többi azért láccódik valahogy :


[link]

2011. szept. 3. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!