Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valakivel még ilyen?...

Van valakivel még ilyen? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Néha felébredek, és úgy érzem, hogy mindenem remeg. Nem tudom ez álom-e vagy sem, de minden hónapban legalább egyszer erre ébredek. Szerintem ébren vagyok, érzem ahogy remeg minden tagom, de semmi más problémám nincs. Azt hiszem a múltkor megnéztem a kezem és tényleg remegett (ebben sem vagyok biztos, alvás előtt, és ébredés után elég kómás vagyok, ez meg ugye pont a kettő között volt). Ez álom lehet vagy mi?
2011. aug. 25. 02:22
 1/1 anonim válasza:
Semmiképpen sem álom, szerintem olyan mély alvó vagy hogy a hirtelen ébredéseidnél az agyad még összezavarodik és nem tud rendesen funkcionálni...de nem vagyok hozzáértő a helyedben megkérdeznék egy orvost!
2011. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!