Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az alkaromon csípésnyomot...

Üreginyul kérdése:

Az alkaromon csípésnyomot fedeztem fel, a környéke rövid időn belül kipirosodott és földagadt "3-5 cm" átmérővel. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Találkoztam már hasonló tünetekkel, de nem ilyen mértékben. Az alkaromon csípésnyomot fedeztem fel, a környéke rövid időn belül kipirosodott és földagadt "3-5 cm" átmérővel. Darázzsal nem találkoztam, ha kullancs lenne tudnék róla. Netán allergiás tünet? Egyelőre nem szaladok az orvoshoz :), de azért rákerestem máshol is.
2011. aug. 20. 01:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi az ismétlésért, szerkesztésnél elfelejtettem a magyarázatból kitörölni.
2011. aug. 20. 01:51
 2/6 anonim ***** válasza:
szúnyog vagy pók csípés hugom kezén is volt ilyen kend be fenistil gél-el
2011. aug. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy megcsípett egy szúnyog és te önkénytelenül megvakartad piszkos kézzel és elfertőződött...


Ha nincs otthon Fenistil gél, akkor ecettel is bekenheted!

2011. aug. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szúnyog, hanem: [link]


kép: [link]

Ne ez g-eci nagyot csíp, fáj, bedagad és viszket, mint állat.

2011. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
valami megcsípett valószínűleg és allergiás reakció indult be. kend be Fenistillel és igyál kalciumot! ;)
2011. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a tanácsokat! :)

Egyébként már nem viszket és nem is fáj, szóval remélem, nem lepkeszúnyog, de vakarásban lehet valami. :/

2011. aug. 20. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!