Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az arcom foltokban kipirosodot...

Az arcom foltokban kipirosodott, és viszket. Ez lehet attól hogy 5napig hőemelkedésem (néha lázam) volt? (37,2től 38.6ig volt mindenféle)

Figyelt kérdés
Ma már nem vagyok lázas, de nem rég(pár óra) elkezdett az arcom viszketni, és kipirosodni, először az orrom, homlokom, állam(először azt hittem szúnyogcsípés), aztán, mikor később belenéztem a tükörbe már az orcám volt piros, meg a homlokom, de máshol.:S Ez lehet a láztól, vagy mi ez?
2010. jún. 17. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vettél be valamilyen új gyógyszert a lázadra? lehet allergiás vagy rá...
2010. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak Aspirint szedek.

Ma ettem málnát meg rizst pörköltszafttal.(egyikre sem vagyok allergiás) Vagy egyik napról a másikra is az lehetek? Pl.málnára.

2010. jún. 17. 13:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és más testrészeimen semmi pirosodás nincs.
2010. jún. 17. 13:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ekcémád van???Olyannak hangzik.
2010. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És az ekcéma megjelenhet csak úgy egyik pillanatról a másikra? És a helyét is változtathatja?(ne érts félre nem gúnyolódni akarok, csak kérdezem) Egy kis helyen gyerekkoromban kijött ekcémám, a hüvelykujjamon. De az száraz volt, és hámló. Az én arcom pedig csak piros.
2010. jún. 17. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az ekcéma bármikor előjöhet.Nekem 1 hete jelent meg.Tele van vele az egész testem. :( Néha elmúlik néha meg előjön.
2010. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem allergia lehet - az ekcéma a testet ért stressztől is kijöhet, lehet, hogy a lázas állapot megviselte a tested - ha szerencséd van, ahogy jött, úgy el is múlik, csak ne kenegesd mindenféle csodaszerrel, max. illatmentes, natur testápolóval ( persze a bőrgyógyász által felírt kence jó :) )
2010. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Átvándorolt a hátamra is. Jelenleg a csalánkiütést tartom a legvalószínűbbnek. Lehet érzékeny vagyok az Aspirinre. Már 3.napja szedem rendszeresen.
2010. jún. 17. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!