Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokszor...

Miért van az, hogy sokszor nagyon kívánom a tejet, és a tejtermékeket?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a tejet,pedig kiskoromban annyira nem volt oda érte.Kb.5 éve szoktam rá nagyon,volt idő,amikor 1 litert is megittam 1 nap.Mostmár korlátozom a mennyiséget,de így is napi 1-2 bögrével biztos hogy megiszom,mert nagyon kívánom,és nem csak azért iszom mert finom,hanem kívánja a testem a tejet,meg a tejtermékeket.Van amikor kicsit visszaböfögöm,de attól még semmi bajom nincs tőle.Ez szerintetek mitől lehet?

17/L


2011. aug. 16. 14:32
 1/1 anonim válasza:
Szia!Én is efféle dologgal vagyok de én nem annyira sokat iszom!A testedbe bejutó kalcium hiányos ezért a tested más dolgokhoz közeledik!Csináld azt hogy minden reggel egy bögre tej meg este egy bögre!Ez a legjobb módszer!Én úgy szoktam reggel hogy egy bögre tejhez veszek egy csomag jó reggelt-et és bele mártogatom a forró tegbe!Próbáld ki és irj ha bevált!
2011. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!