Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elzsibbadt az ujjam megterhelé...

Elzsibbadt az ujjam megterheléstől, de "úgy maradt". Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Kb. öt hete voltunk bevásárolni, és öt-hat erősen telepakolt szatyorral jöttem fel a negyedikre, és elzsibbadt az egyik ujjam eléggé, de ilyen gyakran elő szokott fordulni, és azt gondoltam, hogy elmúlik hamar. Ehhez képest csak egy kicsit csillapodott, és megmaradt egy kis zsibbadás. Olvastam valahol, hogy zsibbadásra jó a magnézium, és szedek is pezsgőtablettát, de csak nagyo-nagyon nagyon lassan javul. Nem akadályoz a mindennapos tevékenységekben, de azért egy kicsit zavaró a tény, hogy nem múlt el. Szerintetek ez el fog múlni, és szedjem tovább a magnéziumot, vagy pedig más megoldás után kellene nézni?
2011. aug. 14. 22:50
 1/4 anonim válasza:
szerintem fordulj idegsebészhez! az lesz a legjobb mert aki ilyet képzel annak súlyos agyi problémái vannak. A barátnőmnek is ez volt csak neki az egész keze az idegorvos segített neki és utána már nem is fájt neki : DD
2011. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ebben mi az agyi probléma. Miért olyan elképzelhetetlen, hogy valakinek ilyen gondja legyen? Nem olyan lehetetlenséget mondtam, hogy háromfejű embert láttam vagy hogy tűzokádó állatot...
2011. aug. 14. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Idegek nem csak az agyban vannak. A kézben is van kazalnyi ideg van ami mozgatja az ujjakat, elég ha egy becsípődik máris nem működik rendesen.
2012. febr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi lett az ujjaddal? Nekem is hasonló problémám van...
2017. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!