Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrgaratfolyás, hátsó garatfol...

Orrgaratfolyás, hátsó garatfolyás? Valaki tud ezekről mondani valamit? Mit lehet ellenük tenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát csak annyit, h nekem is ez van már sajnos egy éve:D
2011. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen, nekem meg kéne műtetni az orrsövényferdülésemet, azt tudom, mivel egy előző orron keresztül végzett műtétnél műtét közben elferditették az orrsövényemet. Mondjuk volt egy kicsi az előtt is..
2011. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Olyan érzés, mintha mindig a torkomba folnya valami, és nem is krákogok, hanem nem is tudom hogy mondjam, az orrommal fújok egyet, úgy hátulról, hogy előre menjen, ne folyjon le.
2011. aug. 11. 17:03
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnos engem is évek óta kínoz :( Nekem ráadásul este annyi összegyűlik, hogy minden reggel köhögéssel kezdem a napot. Eddig sokat nem tudtam tenni ellene...
2011. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem is, ha folyik az orrom, akkor jobban "csorog", de nekem egy éve van ilyen, bár nem tudom köze van-e hozzá, de tüszös mandulagyulladásom volt, és azóta ilyen:/
2011. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sikerült valami megoldást találni? Vagy elmúlt magától..? Sajnos rájöttem hogy nekem is ez a problémám, de semmit nem találtam, ami hatásos lenne ellene..
2011. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát..a megoldás elvileg: Azulenol kenőcs szippangatása az orrba, napi több alkalommal. (3-5). Tegnap mentem vissza fül orr gégészhez, hogy "nem használ". Azt mondta csak nem használtam elég ideig. Megkaparta a torkom valami fél rúddal, azután jobb lett 1 napig. Egyáltalán nem is éreztem. Leszedte a váladékot. Szóval elvileg ez a megoldás. Nekem már gyerekkorom óta tart, szóval remélem, hogy most már meggyógyulok :)
2011. szept. 26. 09:07
 8/16 A kérdező kommentje:
*a tegnap az péntek.
2011. szept. 26. 09:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Azóta valami..?
2012. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nincs semmi, mondjuk nem is szedtem rendszeresen. Amikor szedtem talán jobb lett picivel, de utána minden olyan lett, mint régen.
2012. febr. 13. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!