Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tenyérizzadás ellen?

Tenyérizzadás ellen?

Figyelt kérdés

Kb 11-12 évesen tapasztaltam ,h elkezdett izzadni a kezem azelőtt soha..A sok stressztől lehet (pl amikor látom ,h nem izzad a tenyerem hirtelen elkezd csakmert rágondoltam!?),de a stresszelést nem tom kikapcsolni!Vki tud vmi hatásos dolgot amitől megszüntethető ,mert nagyon zavar amikor pl kezet kell fognom meg stb.. Pls help (ja még valami hallottam ,h a kamaszkor miatt is lehet ez igaz?)

13/L


2011. aug. 9. 19:31
 1/8 anonim válasza:
nekem is ugyan ez volt a problémám ,de erröl többet mondanék msnen david.davcsi kukac hotmail.com
2011. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
töröld meg
2011. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mintha az segítene -.-'
2011. aug. 9. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:
nemtom mitol van ez, de nekem neha izzad itthon, neha meg majd megfagy.(es nem az idojaras miatt)
2011. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen és sajnos rossz hírem van, nem hiszem, hogy meg fog szűnni:( Én 20 éves múltam, de még mindig izzad.. én is a gyógyírt keresem rá, mert nekem majd most lesz kellemetlen a sok állásinterjún a kézfogásoknál:S Nyár után megyek bőrgyógyászhoz, hátha tud rá adni valamit, mert én már mindent kipróbáltam. Van az a Solution antisudorica nevű szer, gyógyszertárban kapható pár száz ft. Esetleg azt próbáld ki, van akinek bevált, nekem sajnos az se, ellenben úgy kiszárította a kezem, hogy már fájt:S de neked lehet segítene.. veszíteni nem veszíthetsz, max neked se segít. Ha bőrgyógyász majd ad valami hasznos tanácsot, írok neked ide:)

20/L

2011. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 9. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Végső megoldásként meg lehet műttetni,ugyanis a tenyérizzadást is az ideghálózatod egy része produkálja,de erről egy sebész többet tud mondani.
2011. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok nekem is kis korom otta izzad a tenyerem és most kipróbáltam egy krémet és nekem bevált Odaban krém próbáljátok ki google-ba irjátok be és kidobja
2011. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!