Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen étvágycsökkentő tablett...

Milyen étvágycsökkentő tablettát ismertek, ami működik is?

Figyelt kérdés
Most találkoztam egy bizonyos "famblok" étvágycsökkentő nevével, de én sokallom rá a 4ezreket. Tudnátok esetleg valami mást tanácsolni ami hasonló módon fejti ki a hatását, de mégis olcsóbb ?
2011. aug. 6. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben nem tudok neked segíteni.

Viszont elmondom az én módszeremet.Egyszer már sikerült lefogynom 35 kg, 5 évig tartottam is a súlyomat, minden gyógyszer nélkül.

Aztán megint elszaladt velem a ló, és a mérleg ütötte a 100kg.Egy hete megint átállítottam az agyamat, és én, aki a vasszöget is megeszi, nem eszem, csak 600-800kcal-t, és egyáltalán nem vagyok éhes.Egy hét alatt -5kg.Tudom, ez csak víz, meg salakanyag, hiszen most olyan keveset eszem, hogy méregtelenít a szervezetem, de érzem, hogy elindult megint a dolog, és teljesen jól érzem magam.Karácsonyra 70kg körül leszek, tudom biztosan.

Ne szedj semmi szemetet, akaraterő kell, motiváció, és egy hét után megszokja a szervezet a kevesebb ételt, és nem is kívánod majd a többet.

Ez akkor is beválik, ha csak pár kilótól kell megszabadulni.

2011. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg 97-98kg vagyok sajnos, de mihamarább le szeretnék fogyni úgy 65-70 kg-ra. Természetesen úgy, hogy izmosodjak is, ezért tornázni is fogok. Egyébként 17 éves fiú vagyok! :) Köszi a tippedet, valami jó ötlet még ? Mármint szerinted mit egyek és ilyenek.
2011. aug. 6. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez jó:)))A fiam pont annyi idős, mint Te.


Neki soha nem volt gond a súlyával,-ellenben velem- de mindig is odafigyelt magára.Van egy barátja, aki olyan súlyú lehet, mint Te, és amikor megtudta, hogy a fiam thai-boxolni jár, ment Ő is vele.7-8 hónap alatt annyit fogyott, meg izmosodott, hogy csak na.

Rendszeres sport fontos lenne Neked is, olyan, amit szívesen szeretsz csinálni.Az étkezésből meg hagyd el a fehér lisztet, cukrot, zsírt, szénhidrátot.Üdítő, chips, energiaital, gyorséttermi kaja kilőve, és meglátod, bomlani fognak utánad a csajok:)))

2011. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem sport főként a kosárlabda érdekel, sajnos ennek az űzéséhez legtöbbször csak suliban van lehetőségem, de érdekel még a pingpong, esetleg tenisz és bringázás is! :) Ezekkel csak az a baj, hogy egymagamban nem lenne túl élvezetes, akivel pedig tudnék menni vagy messzebb lakik, vagy a szülei alig engedik valahová.
2011. aug. 6. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!