Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet az h kattod a...

Miért lehet az h kattod a comb csontom?

Figyelt kérdés
15 lány vok, és egy az, h idegesítő, kettő pedig aggódom, h a későbbiekben baj lehet... :S mit tehetnék ellene?
2011. júl. 23. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:

ez nálam is megvan..bal combcsontom, azaz a forgóm néha járáskor kattog...de már hozzászoktam...fájni nem fáj

18/F

2011. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem sem fáj, de nekem mind a kettő kattog :S azt hallottam, h elkophat a porc, és utána a későbbiekben ez nagyon tud fájni...
2011. júl. 23. 20:59
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet benne igazság, érdemes lenne megérdeklődni először háziorvosnál, ő majd eligazít.
2011. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2011. júl. 23. 21:11
 5/10 Alex Mészáros ***** válasza:
Nagy eséllyel porckopás lesz belőle vagy is már lehet hogy az van. Az izületi szalagok is sérülhetnek.A kopás vagyis a kattogás attól lehet hogy a az izületi folyadék amely az izületi fej és az izületi árok között helyezkedik el elszivárgott.
2011. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és mit tudnék tenni annak érdekében, hogy jobb legyen? vagy mit tehetnék ellene?
2011. júl. 23. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a térdem kattog. De minden behajlításnál mindkét térdem kattog. Talán porcerősítő vagy ilyesmi segíthet... :)
2011. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és azt gyógyszertárból lehet beszerezni?
2011. júl. 23. 22:26
 9/10 Alex Mészáros ***** válasza:
Ilyen esetben én azt ajánlom ha fáj is menj a háziorvoshoz kérj beutalót az ortopédiára és ott az orvos megvizsgálja.Porcerősítőt és krémet kaphatsz. A tesómnak a térde volt ilyen és ő ezt kapta.
2011. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
most még szerencsére nem fáj, de én is ettől tartok, hogy a későbbiekben nagyobb baj is lehet. Van valami sport amivel ezt vissza tudnám fordítani?
2011. júl. 24. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!