Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Letörhetett a csontom?

Letörhetett a csontom?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőm visszaakart húzni a padra mikor én felakartam állni,és nem ráültem hanem mellé és a gerincem végét(bocsi nem tudom mi erre a szakszó:DD) nagyon beütöttem.Ez vagy 3 hete lehetett.Azóta ha ülök akkor nagyon fáj(az elején jobban fájt,nem bírtam felkelni a székről).Most pedig megint észrevette hogy fáj.Nem akartam elmenni orvoshoz,azt hittem hogy elmúlik.

Anya azt mondta hogy majd elmegyünk de csak a jövő héten tudok elmenni...Addig szerintetek mit csináljak vele hogy ne fájjon?

12/L


2011. ápr. 26. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Farokcsont a neve.
2011. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feküdni kellene hason. A kórházban sem tudnak vele mit tenni, ha eltört. (Nekem volt ilyen.) 6 hét alatt összeforr. De lehet csak beütötted, ha eltört volna, nem tudnál vele menni, baromira fáj. Az egyik legjobban fájó törés. Én csak feküdtem, hason, állva ettem, és szedtem az erős fájdalocsillapítókat. Ülni egyáltalán nem tudtam.
2011. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sürgősségi, onnan elküldenek röntgenre és ha el van törve akkor megmondják mit csinálj. A fájdalom ellen én flektorgélt ajánlok, nekem azt írta az orvos, amikor letört egy csontdarab a lábujjamról. Gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatása van. Viszont minnél hamarabb keress fel egy kórházat, ha nem megy másképp, akkor egyedül, maximum megkéred egy barátnőd, hogy kísérjen el.
2011. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba nézesd meg, de ha törés, nem tudnak mit tenni.
2011. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm:))

Szerintem tuti nincs eltörve csak baromira fáj..de amiket leírtatok azokhoz azért nem hasonlíthatók.(szerencsére)

2011. ápr. 26. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!