Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a csontom? -bővebben...

Miért fáj a csontom? -bővebben lent-

Figyelt kérdés

Ma éjfél körül elviselhetetlenül elkezdett fájni mindkét lábamban a csont, sikerült elaludnom de most is a fájdalomra keltem fel.

17 éves lány vagyok, nem hinném hogy a növéstől, az nem ilyen szokott lenni!

Olvastam a csontfájásról, rák szövődményeként írták mint tünet, kicsit megijedtem! Segítsetek mert félek :S


2011. jún. 29. 04:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok minden más is lehet. Gyulladás az oka zömében a kétoldali csontfájdalomnak már a te korodban (kivétel a térd mert az sokszor egyszerre ütik be), és ez nem csak rák esetén lehet. Gyakorlatilag első tünetként, magából a fájdalomból nem lehet diagnosztizálni. Menj el a körzeti orvoshoz! Ő majd ír több beutalót. Ha szükséges. Ne ess pánikba! Viszont ki kell vizsgálni, mert sok betegség egyszer fáj, majd súlyos tünetekkel tér csak újra vissza a fájdalom. Sok esetben ezek a betegségek csak a súlyos tünetekkel együtt kezdenek el fájni. Tehát jobb előbb, mint később dokihoz fordulni.
2011. jún. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul a háziorvosod ha jártál nála többször még a növekedésed ütemével is tisztában van. Tehát ha a növekedésed az oka azt meg tudja állapítani. Ha gondolod írd össze hogy hány évesen hány centis voltál. Az a figyelmedet is elterelni a felesleges pánikról.
2011. jún. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál! Megnyugodtam már, anyukámmal is beszéltem, mondta h ő is csontfájós és valószínű csak huzatot kapott vagy ilyesmi, ittam Ca-ot, meg pihentetem és most már sokkal elviselhetőbb! :)
2011. jún. 29. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobbulás! És jó egészséget!
2011. jún. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!