Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka? Gyomorrontásr...

Mi lehet az oka? Gyomorrontásra gyanakszom, szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egy pár napja hányinger gyötör. De nem ilyen erős hányinger, hanem csak kicsit, de elég ahhoz, hogy kellemetlenül érezzem magam. És pont pár napja, mindent összeeszek.
2011. júl. 23. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak nem terhes vagy?
2011. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, semmiféleképpen nem vagyok terhes. AZért is kérdezem, mert fordult már velem elő ilyen, és hogy nem lehet e nagyobb baj belőle. Esetleg nagyobb betegség.
2011. júl. 23. 19:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak mostanság elég gyakran unatkozom,olyankor eszem, de mindent össze.
2011. júl. 23. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pontosan azért érzel hànyingert, mert nem talàlsz olyan dolgot,amivel kikapcsolhatod magadat. nekem is volt ilyen a napokban, hogy hànyinger viszont nekem még étvàgyam sem volt. A hùstól is undorodtam. Egyrészt a szomorùsàg okozta nàlam. Lehet, hogy tùlterheled a gyomrodat, amihez nem vagy szokva. Talàlj valamit unalomûzés ellen.
2011. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindig az van, hogy unatkozom, szomorú is vagyok az unalom miatt, és akkor megyek enni, de nagyon sokat egy nap, és tényleg minden össze. Köszönöm a választ, akkor megnyugodtam, hogy nem valami komoly. Mondjuk már egész jól vagyok.:D
2011. júl. 24. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!