Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan gyógyszer ami segít...

Van olyan gyógyszer ami segít a májnak lebontani a bilirubint hogy ne alakuljon ki sárgaság?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 10:14
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nekem lenne egy javaslatom, próbáld ki. A Forever Living Products-nak van egy étrend kiegészítője ami segíthet. Az átlagosnál egy kicsit magasabb mennyiségben kellene inni belőle. Berry Nectar a neve. Napi 0,5 dl a normál adag, 1dl-vel próbáld ki. Nincs mellékhatása stb. Csak természetes anyagokat tartalmaz úgy hogy nyugodtan ihatod.Kb. 3-4 hét alatt fejti ki a hatását. Egy próbát megér, ártani nem ártasz magadnak, csak pozitív hatásai vannak.
2011. júl. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Közben beszéltem szakembereinkkel telefonon és megtudtam hogy nagyon jó eredményeket értek el a Berry Nectar és Gingko szedésével a te betegségedben. 3-4 hét után megszűnik a fáradtság és elhalványulnak a karikák a szem alatt.A sárgaság azért alakul ki mert a máj nem képes feldolgozni a szervezetben keletkező méreganyagokat. Én nem ismerem ezt a betegséget, csak nekem is van egy alapbetegségem amiben a saját szervezetem támadja meg önmagát, egy autoimmun betegség és én is ezeknek a termékeknek az evésével ,ivásával lettem jobban. Ma már egyensúlyban van az állapotom és hasonló a helyzet, a szervezetem termel egy méreganyagot ami támadja az izomsejteket és ez az aloe vera gél közömbösíti a méreganyagot. Hát nem szakszerűen de talán érthetően fogalmaztam. Próbáld ki légyszíves remélem neked is segíteni fog, az orvosaink szerint igen.
2011. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Nem tudom, hogy ez seg0t-e, de én gyógyteát szoktam inni, amikor begyullad a májam. Sárgasággyanúval kerülte kórházba, de végül a centóriatea seg0tett. Gyógynöványből kész0tettem, kis, apró, rózsasz0n virágai vannak a növénynek, bár nem kizárt, h nem ez a hivatalos neve :) Nagyon keserű az 0ze... de nekem akkor még jól is esett. Kb. 7-8 napig minden étkezés előtt (bár enni alig b0rtam, muszáj volt:), egy csészével kell felhajtani, és ha b0rod, étkezések között is.

Jó gyógyulást :)

2011. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

sztem ezt a helyzetet lelkiállapotod is (nagyon) erősen befolyásolja, stressz, depi, önértékelési problémák, mozogsz-e pl. rendszeresen, elfogadod-e magad ilyennek, hogyan tekintesz a környezetedre, nem tartod-e ellenségesnek, érthetetlennek...stb.

Próbálkoztál már homeopátiával?

2011. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A Gilbert-kórban nem nagyon "játszik" a lelkiállapot és hasonló hülyeségek, mert ez egy örökletes enzimzavar. Csak felesleges pénzkidobás az összes hókusz-pókusz.
2011. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni a teát és a másikat is, remélem segíteni fog mert már próbáltam gyógyszerekkel és fényterápiára akartam már járni, hátha az segít, de ezeket tesztelem előtte(:

mennyibe kerülnek és gyógyszertárban meg tudom venni ugye?

előre is köszönöm a segítséget és az eddigieket is:))

2011. szept. 25. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!