Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig kell...

Szerintetek meddig kell hordanom szemüveget?

Figyelt kérdés

ma nagyon megijedtem,voltam a dokinál és -0,5 ös szemüveg kell nekem,amitől nagyon félek,hogy cikizni fognak a szemüveg miatt:(

szerintetek hordanom kell ezentul egész életemben szemüveget,vagy meg fog gyógyulni??

harmadikos koromban volt szemüvegem ami kb 9éve volt azota is 0,5 de nem hordtam a szemüveget...mit tanácsoltok? vegyem mega szemüveget vagy ne? és ha megjavulhata látásom kb mikorra?


2011. júl. 1. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Műtéttel lehet csak helyrehozni a látást. És mi az, hogy cikiznek? :D:D:D:D Kb. 10 éve volt ciki, mert akkor ronda szemüvegek voltak. Ma már csodaszép keretek vannak és egy jó optikus megtalálja a neked megfelelőt.
2011. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kösz a biztatást...:(
2011. júl. 1. 18:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet :D. 10 éve szemüveges vagyok, de nem zavar. Szép keretem van, ami illik hozzám, és így legalább látok :D Ezek a tények, szóval nem kell leszólni.
2011. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát...igen,jobb mint teljesen vaknak lenni
2011. júl. 2. 00:09
 5/15 anonim ***** válasza:
basszus ha zavar vegyél lencsét tudom ajánlani sokal jobb mint a szemüveg!!
2011. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
sokkal* (előző vltam)
2011. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem értem mi bajod van a szemüveggel :D:D:D Amúgy meg igaza van előzőnek, hordjál kontaktlencsét :D
2011. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
kontaktlencsével azthiszem több baj van....am meg amugysincs más választásom szemüveges leszek a héten
2011. júl. 4. 08:57
 9/15 A kérdező kommentje:
semmi bajom a szemüveggel,de akinek sosem volt szemüvege normális ,hogy elkeseredik érte na,főleg ha megmondják,hogy mindig kell hordania...gondoljatok bele:(
2011. júl. 4. 08:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Gondoljak bele? :D 10 éve szemüveges vagyok :D:D:D:D
2011. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!