Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Lehet tőle...

Nagyon fontos! Lehet tőle komolyabb bajom? Sürgős!

Figyelt kérdés
Van egy rossz kezem ami régi törésből nem jött helyre rendesen, sokszor voltam vele orvosnál, semmi használhatót nem mondtak, sokszor hidegebb mint a másik és megisvan dagadva, ma ráestem, lecsúsztam a lépcsőn és nagyon megütöttem, több horzsolás és vérzik is, nagyon megvan dagadva kaphatok vérrögöt vagy valamit? félek:S nem akarom h 20 évesen levágják egy vérrög miatt :S miből veszem észre ha nagyon nagy a gáz?
2011. jún. 28. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Idegeskedés helyett bemész a balesetire, megvizsgálják, bekötik, lehet hogy megröntgenezik, és nem fogsz idegeskedni.

Ne aggódj, levágni biztos nem fogják.:)

2011. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is csatlakozok az előttem szólóhoz. Menny el vele orvoshoz, nem hinném hogy egy kis horzsolás miatt vérrögök képződnének, de egy röntgenkép sokkal többet ki tud deríteni, meg egy szakképzett szem.
2011. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha rosszul forrt össze akkor miért nem törték el megint??Na mindegy.

Tényleg irány a baleseti, ne aggódj, sztem sem fogják le vágni, de jobb ha minnél hamarabb be mész, hogy nem legyen nagyobb baj!

2011. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ütéstől természetes, hogy megdagad.A régi töréstől érzékenyebb lehet, és amúgy is úgy tűnik, ez a kéz a "gyenge pontod".De emiatt ne ess kétségbe.Tegyél rá hideg borogatást és jó lenne, ha orvoshoz mennél vele egy röntgen nem árthat.És legalább megnyugszol.Ha vérrögtől félsz, vegyél be egy aszpirint.Valamelyest segít meggátolni a rögösödést.
2011. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!