Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nincs komolyabb bajom?...

Ugye nincs komolyabb bajom? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
kb. egy hete minden nap kb déltől estig folyamatosan fáj enyhén a fejem a homlokomnál.hol jobb hol bal oldalt hol középen.Meg kicsit furin látok meg fáradt is vagyok enyhén szédülök.Még csak 14 éves vagyok,félek hogy mi lehet?Anyukámnak is sokat fáj a feje.Nagyon fejfájós,de semmi baja mert sok vizsgálaton volt azt mondták migrén.Nekem is az lenne vagy mi bajom?
2011. ápr. 26. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt csak nálam 1óráig tartott és azthittem agyvérzés féle, az egész úgy jött h megittam a kólát pár perc leforgása alatt homályosan láttam meg majd szét szakadt a fejem


Végén az lett h lefeküdtem vízszintesbe és éreztem h megy kifelé, nem kell b*szarni csakmert 14 vagy


Én már 14évesen haltam is meg majdnem de vhogy visszakerültem ide

18/F

2011. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz és ha ő szükségesnek tartja kivizsgálásra küld. Nem szabad talágatni és főleg mások gyógyszereit beszedni.
2011. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

az utóbbi időben fogyasztottál kávét vagy sok kólát? lehet hogy a szervezetted megszokta és kőveteli ezért fájhat a fejed. ha nem ez akkor a másik tippem homloküreggyuladás: hajoj előre és ha nyomást érzel az orrodban akor az lesz...irány a doki!!

22L

2011. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!