Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ha 4 napja fáj a...

Mit tegyek? Ha 4 napja fáj a fülem és bedugul! De ha lehuzom a fülcimpám akkor kidugul (léccike orvost ne javasoljatok) mellesleg sok viz ment bele.

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Magától kidugul majd,nem tudsz mit tenni,én is jártam már igy,pár nap kellett hozzá.
2011. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hajolj oldalra, és próbáld meg kiengedni belőle a vizet, ha az ment bele :) de ha már 4 napja van ez, és fáj is, akkor pedig orvos :/
2011. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fülgyertyát próbálj meg, gyógyszertárban kapható. Előre mondom, hogy kétemberes mutatvány, mert az égő gyertyát kell a füledbe dugni, és a hő megolvasztja, kipárologtatja a lerakódott zsiradékot és vizet. Ha nem használ, muszáj lesz orvoshoz fordulnod, főleg, ha erősödik a fülfájás.
2011. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi de orvost nem szeretnék, mellesleg már próbáltam gyetyától kezdve mellegsóig:(
2011. jún. 17. 20:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Feküdj arra az oldaladra, ahol belement a víz. Tegyél a füled alá meleg sót, és maradj úgy. Lehet, hogy sok időbe fog telni, de végül ki szokott folyni a víz.

Ha nem használ, akkor orvos!

(Tudom, nem szabad ilyet csinálni, de én volt, hogy fültisztító pálcikát dugtam picit a fülembe, és az kiszívta a vizet. De nagyon vigyázni kell ,és nem szabad nagyon bedugni. Sőt, nem is ajánlom, hogy kipróbáld)

2011. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát, kénytelen leszel tudomásul venni, hogy a fül-orr-gégész arra van kitalálva, amit mi nem tudunk:-)) Menj orvoshoz, nem érdemes kísérletezni. Mitől utasítod el ennyire az orvost? Elvből, vagy nincs TB-d?
2011. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van TB-m de azt nem szeretem, ha a füledbe dugdosnak dolgokat:(
2011. jún. 18. 07:08
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is tudnék most hirtelen legalább 100 kellemesebb dolgot mondani egy gyulladásban lévő hallójárat kezelésénél. De sajna az a helyzet, hogy vannak dolgok, amik nem "javulnak" meg attól, hogy az embernek nem tetszik a kezelés módja. Én például utálok autószerelőhöz járni is, pedig nem fáj, csak kényelmetlen és drága. Viszont nélküle nem tudom használni a kocsimat.

Az ember testében "elromlott" dolgokra az orvos a legjobb megoldás. Minél tovább halogatod, annál rosszabb, hosszabb, és fájdalmasabb lesz.

2011. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nincs más választásod! Fülészetre kell menni! A leírtak alapján elképzelhető, hogy valami gyulladás van, pláne, ha uszodában voltál. Ne félj, a kezelés nem fájdalmas, esetleg kicsit kellemetlen. Ne halogasd, mert a problémás hely túl közel van az agyhoz! És a hallásod is veszélybe kerülhet!
2011. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Okés Köszi elmegyek orvoshoz ha ezt javasoják sokan:(
2011. jún. 20. 06:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!