Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől szédülök? A változó kór...

Mitől szédülök? A változó kór okozhat e szédülést?

Figyelt kérdés

Már ez a szédülés elkezdődött néhány éve. Akkor 1-2 napig tartott.

Voltam a fül,orr gégészeten és ott vizsgálták a fülem,hogy mitől van.Nem találtak semmit. 6 éve voltam EEG is.ott se találtak semmit.

Most már olyan a szédülésem ,hogy hetekig ágyba kényszerít.

Van olyan amikor hónapokig semmi szédülés nincs.

Kettő fajta gyógyszert is szedek rá.

Az lenne a kérdésem,hogy a változó kór okozhat-e ilyen szédülést? 45 éves múltam.

Volt olyan orvos aki azt mondta ideg alapon van :(


2011. jún. 17. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A szédülés lehet nyaki csigolya problémától is. Gerinctornát próbáltál már? Ideg alapon nekem volt a változó korban, 45 évesen még ez korai lenne.
2011. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Úgy tudom (tapasztaltam is),lehet szédülni a változókori "hormonborulástól". A 45 év manapság nem korai már annyira, illetve ennek megítélését az öröklődés is befolyásolhatja. Javasolnék hormonlabor vizsgálatot. Normális nőgyógyász erre adhat beutalót szerintem. De persze vérellátási gondok is okozhatják. Jobbulást!
2012. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!