Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit kell híznom még hogy...

Mennyit kell híznom még hogy elkezdjen lógni a hájas hasam?

Figyelt kérdés

őszinte választ kérnék, véleményt is írhattok az eddig felszedett zsíros hasamra nyugodtan ha úgy érzitek.

eddig ekkora a hasam:

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. jún. 6. 18:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Te inkább el vagy keseredve, hogy ilyeneket írsz.

Hidd el még egy nőn sem túl szexi, ha ilyen hasa van, nemhogy egy férfin...Nem is értem miért akarsz még tovább hízni. Nem biztos, hogy ha tovább hízol felszedsz plusz 10-15 kilót és majd azt hiszed, AZt olyan könnyű lesz majd leadnod meg majd visszaállítani a helyére... Haha. Persze lehetséges, de még most amilyen most a hasad, ebben az állapotában sokkal könnyebb lenne fogyóznod..De te tudod, Nekem mindegy, hogy cseszed el magad.

2011. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
annyit azért nem akarok hízni, csak addig hogy kicsit lógjon
2011. jún. 6. 19:08
 13/30 anonim ***** válasza:

Érdekes gondolatok járnak a fejedben. Mondjuk azt, hogy rendben van, hogy szeretnéd kipróbálni milyen lógó hassal élni, de amúgy nincs rendben egyáltalán...


Figyeld csak ezeket:


* A nagy has betegséget is jelezhet: felszívódási zavart, májbetegséget, fejlődési rendellenességet, számos más testi - és lelki! - bajt.


* A férfiak merevedési zavar kockázatát jelentősen megnöveli a nagy has és a kedvezőtlen vérzsír-szint!


* A nagy has normális vérzsírszintek mellett is már a 2-szeresére növelte a merevedési zavar kockázatát. Amennyiben a 102 cm-nél nagyobb haskörfogathoz alacsonyabb HDL-szint vagy magasabb TG-szint társult, akkor a merevedési zavar kockázata már 3-szorosára emelkedett.


A többit most nem sorolnám de lehetne... :)

2011. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Jah és ha egyszer megnyúlik a bőröd, azt már a büdös életbe nem fogod tudni vissza varázsolni. Hiába fogysz le, lógni, lötyögni fog örök életedben. De Te tudod. :)
2011. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
elég jól bírja a testem a hízást szal nem aggódom, am érdekes senki se arra válaszolt amit kérdeztem vagyis h mennyit kell még h hízzak
2011. jún. 6. 19:14
 16/30 A kérdező kommentje:
engem nem zavar a lötyögés
2011. jún. 6. 19:15
 17/30 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, arra nem gondoltál? :)


Most ha azt mondom, hogy hízzál még 10 kilót és lógni fog, akkor erre mi a biztosíték? Semmi, felesleges találgatni, nem is biztos, hogy a hasadra rakódna le ez a 10 kiló.

2011. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
a testem pont olyan típusú hogy a szalonna főleg hasra megy, a képen is látható
2011. jún. 6. 19:17
 19/30 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy? A 47 éves apukámnak van ilyen pókhasa mint neked. Őt se szoktam érte megdicsérni, de valószínűleg Te valamivel fiatalabb vagy, úgyhogy azt javaslom, hogy a hízás helyett inkább azon agyalj, hogy mit kéne vele kezdeni. ;)
2011. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
18 éves vok
2011. jún. 6. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!