Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatással van az inzulin...

Milyen hatással van az inzulin alakulása az epilepsziás rohamokra?

Figyelt kérdés

16 éves korom óta kezelnek epilepsziával (8 év). 2 évvel ezelőtt egy természetgyógyász állította, hogy a tüneteim epilepsziára utalnak, de higgyem el, nem vagyok az. Bár ettől többet ő sem mondott.

Most orvoshoz mentem, nem volt minden rendben, hirtelen kivert a víz, elöntött a meleg, hőhullámok amik nehezen múltak, főleg akkor ha olyat ettem amiben cukor volt. A háziorvos gasztroenterológushoz küldött, ott a doki vizsgálatok sorát írta ki, gyomortükrözés, ultrahang, vérvétel, székletminta, laktózterhelés... A laktózterhelés alatt mértek vércukor szintet is, majd mikor végeztem saját ötletem volt hogy megnézek egy dietetikust is és beszélek velem, mert találtak egy puha epekövet. A dietetikusnak elmondtam, hogy milyen rosszulléttel mentem orvoshoz (hőhullámok), megmutattam neki a laktózterhelés alatt készült eredményemet, és azt mondta hogy a cukrom túl gyorsan csökkent vissza normál állapotba, sőt a vizsgálat végére a kezdő érték alá csökkent és szerinte hyperinsulinaemiám van. Mennyi esély van arra, ha tényleg túl sok inzulint termel a szervezetem annak a következménye egy epilepsziás roham? Anno ugyanis nem találtak arra okot, hogy mitől voltak rohamaim


2011. jún. 6. 09:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!