Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S Mit csináljak, ha...

S. O. S Mit csináljak, ha kiütésem lett kenőcstől, és még mindig jön ki pedig már nem kenem?

Figyelt kérdés

Fájt a karom, kentem BenGay izomlazítóval, meg fastum géllel, és nagoynsok kiütés jött ki a bal karomon, és annyira elterjedt h szinte az egész karomat belepte, a testemen sehol mástól nincs , szval tuti h a kenőcsöktől..

Vtam háziorvosnál felírt rá allergia elleni kenőcsöt, fenistil gel-t, de új pöttyök jöttek ki, így gondoltam attól, és abbahagytam, tegnap nemláttam h jöttek vnak ki így gondoltam az a megoldás h nem kenem semmivel, de ma reggelre megint jött ki néhány új kiütés...

mi a teendő miért jön ki új pötty , ha nincs semmi oka?


2011. jún. 5. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Most le vízzel a kenőcsöket. Kamilla tea gyulladás csökkentő esetleg próbáld meg azzal borogatni egy kicsit.

Biztos hogy krémektől van? Nem vettél mostanában új sampont, tusfürdőt? Vagy nem szedsz újabban valami gyógyszert/vitamint?

2011. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem szedek semmit, és mint mondtam csak azon a környéken van ahol kenegettem, igaz elég nagy körívbe h túl is ment de csak ott... szval ötletem sincs, hnap nemtok menni bőrgyógyázhoz vizsgák miatt, de szted elkellene mennem?

meg am volt 1 réteg ami már nagyjából kezd elmúlni és most jöttek rá újak, de ezek máshogy is érződnem, lehet a fenistiltől v mi?

2011. jún. 5. 10:47
 3/6 A kérdező kommentje:
jah és kenőcsök már nincsenek rajta majdnem 2 napja
2011. jún. 5. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem mulik pár napon belül, akk mindenképp
2011. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már több mint 1 hete ilyen és az újak 2 napja kezdtek kijönni 5-6 osával
2011. jún. 5. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:

és voltal mar borgyogyasznal?

neezsd meg, lehet hogy valami másra vagy allergias, vagy egy betegseg tunete...

2011. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!