Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tünetei vannak annak,...

Milyen tünetei vannak annak, ha a szteroidos kenőcstől elvékonyodik a bőröm, visszafordítható?

Figyelt kérdés
Pikkelysömörre szedek szteroidosat, de mellékhatása lehet a bőr elvékonyodása. Ezt hogyan veszem észre, mik a jelek és visszafordítható?
2010. aug. 5. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem visszafordithato es olyan lesz a borod,mintha strias lenne.
2010. aug. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most akkor szteroid tartalmú gyógyszert szedsz, vagy kenőcsöt használsz? Nem egyértelmű a kérdés.

Én használtam régebben pikkelysömörre ilyen kenőcsöt, azon kívül, hogy előfordult néha, hogy az elmult sömör helyén fehér folt maradt, mást nem tapasztaltam ( idővel a fehér folt is halványult, majd eltűnt) Igaz , szerencsére csak kicsi területet érintett.

2010. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kenőcsöt szedek rá.olyan kenőcs, ami össze van keverve más krémekkel is és van beletéve egy kis szteroid. sajnos a mellemet kell vele kennem és félek,hogy csúnya lesz.
2010. aug. 5. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:

A kenőcsöt nem szeded hanem kened.

Az orvosodat vagy a gyógyszerészt miért nem kérdezted meg?

2010. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Oés, akkor kenőcs . csak rosszul fejezted ki magad :) - és szinte egész gyerekkoromban kentem a csípőmön a pöttyeimet ( persze nem folyamatosan, de minden hónapban volt, hogy használni kellett párszor, és semmilyen foltom-csíkom nem maradt a helyén. Érdekes, hogy 20 éves korom után egyre apróbb, és kevesebb pöttyöm volt, majd 24 évesen teljesen megszűnt ( akkor lett vége egy 5 éves kapcsolatomnak, csak azzal tudom magyarázni, hogy a hatalmas stressz szüntette meg) - azóta legnagyobb örömömre egy se jött ki :)
2010. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem, hogy ugyanezzel a hígított steroidis kenőccsel kenekedtem.
2010. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ó, bocs, tényleg elírtam, a kenőcsöt kenik, nem szedik. :)

Én nekem is egy rosszul sikerült kapcsolat után lett megint ilyen a bőröm, azelőtt évekig nem volt rajtam. Én is ennek tulajdonítom. Remélem,ha lesz egy jó kapcsolatom,akkor megint normális lesz a bőröm.

2010. aug. 5. 14:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg a stressz gerjesztheti, ill. befolyásolhatja ezeket a fránya foltokat... remélem, ha megnyugszol, és egyensúly lesz az életedben ismét elmúlnak! :)
2010. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, viszont kívánom.
2010. aug. 5. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!