Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 25évesen visszafordíthato a...

25évesen visszafordíthato a lúdtalp ha sokat járok lábujjhegyen meg külső lábélen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszafordítható, de más technikát kell alkalmaznod, hogy hatásos legyen. Menj el ortopédushoz és mond neki, hogy szeretnél felíratni lúdtalp betétet. elküld majd egy emberkéhez, rá kell állnod egy átlátszó izére ami alulról leméri a méreteket és, hogy mi a probléma, és egyénre szabott lúdtalpbetétet gyártanak neked, amivel biztos a gyógyulás. Engem valami 3 hónap alatt egész szépen helyrehozott és csak az első héten fájt nagyon a lábam, míg meg nem szoktam.
2009. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen, nekem is van lúdtalpam,sajnos...

de leht kezelni azzal hogy elmész egy lábgyógyászhoz és csináltatsz vele egy talpat,nekem használt és igy sokkal jobban vagyok.

Az egész kb 5 - 10 perc és 2000 ft nekem nagyon megérte.

2009. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezek a talpbetétek "csak" kényelmesek,egészségesek vagy esztétikailag is javítanak a lábon? Mert nekem igazából nem az a legnagyobb bajom,hogy fáj(nem veszélyes) hanem hogy nő vagyok és csúnya,kilapult a lábfejem.
2009. szept. 14. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!